angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

V Humennom sa betónové monštrum mení na krásny stánok

HUMENNÉ (SFZ/šat) - Na našej futbalovej mape vďaka projektu SFZ "Podpora rekonštrukcie a výstavby futbalovej infraštruktúry” pribudne ďalší nový stánok. Dočkajú sa ho v Humennom. O tom ako sa legendárne betónové monštrum mení za pochodu na modernú stavbu porozprával pre stránku futbalsfz.sk predseda predstavenstva 1. Humenská, a. s. Rudolf Gregorovič. Práve spomínaná firma celú výstavbu zastrešuje.

Na Kysuciach vyrástlo nové ihrisko za pol milióna eur

KYSUCKÉ NOVÉ MESTO (SFZ/šat) - Podmienky pre futbal sa na Slovensku pomaly, ale isto zlepšujú. Dôkazom je ďalšie ihrisko, ktoré vybudovali v Kysuckom Novom Meste. Dnes (pondelok 20.novembra) ho aj za prítomnosti prezidenta Slovenského futbalového zväzu Jána Kováčika slávnostne otvorili.

V Dunajskej Strede otvorili hlavnú tribúnu

DUNAJSKÁ STREDA (šat/tasr) - V Dunajskej Strede mali dnes veľký futbalový sviatok. Pred zápasom so Slovanom Bratislava totiž otvorili hlavnú tribúnu. Na nový stánok prispel sumou 2,4 milóna eur štát na základe projektu Slovenského futbalového zväzu (SFZ) rekonštrukcie a výstavby štadiónov na Slovensku.

V Starej Ľubovni po 13 rokoch čakania posvätili nové ihrisko

STARÁ LUBOVŇA (SFZ/šat) - Konečne sa dočkali. V Starej Ľubovni po 13 rokoch čakania slávnostne otvorili i posvätili futbalové ihrisko s umelou trávou.

V Michalovciach pokrstia proti Prešovu vynovený štadión

MICHALOVCE (SFZ/šat) - Futbalisti a fanúšikovia MFK Michalovce sa napokon dočkali. Po dlhých mesiacoch sa opäť vrátia na svoj domáce ihrisko a cez víkend v 4. kole Fortuna ligy v derby s 1.FC Tatran Prešov pokrstia zrekonštruovaný štadión.

Nový štadión v Žiari slávnostne otvoria túto sobotu

BRATISLAVA (SFZ/šat) - K dotácii z projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov sa dostali na poslednú chvíľu, ale svojej šance sa chytili na výbornú. Reč je ľuďoch mesta Žiar nad Hronom, ktorí v spolupráci s futbalovým klubom FK Pohronie postavili vzorový futbalový štadión druhej kategórie UEFA.

V Senci položili trávnik ako na Juventuse

SENEC (SFZ/šat) - Hlavná plocha Národného tréningového centra (NTC) v Senci prešla rekonštrukciou trávnika. Už čoskoro ju budú môcť pokrstiť a otestovať naši futbaloví reprezentanti.

HatTrick IV: V Starej Ľubovni sa konečne dočkali umelého trávnika

STARÁ ĽUBOVŇA (SFZ) - Tak dočkali sa aj v Starej Ľubovni. Myšlienku postaviť umelý trávnik v tomto meste živili 13 rokov. Napokon sa ju tunajším ľuďom aj za pomoci Slovenského futbalového zväzu podarilo zrealizovať.

Reprezentácia bude trénovať na novom trávniku

SENEC (SFZ/JOZEF ŠATARA) V Národnom tréningovom centre v Senci v týchto dňoch behajú po ihrisku namiesto futbalistov malé traktory a špeciálne stroje. Dôvodom je nový trávnik, ktorý kladú na hlavnú hraciu plochu rakúski experti.

V Žiari nad Hronom výstavba „fičí“

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov za mesiace november 2016 až február 2017.

Krásny deň Interu v Stupave

STUPAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Bratislavský Inter, jedna z historických bášt slovenského futbalu, sa skutočne stavia na nohy – od prvej marcovej soboty má svoje funkčné, pekné a účelné tréningové centrum.

UEFA HatTrick IV: Pred Vianocami dokončili ihrisko v Stupave

BRATISLAVA (SFZ) – Do celopološného projektu UEFA HatTrick IV, ktorého obsahom je výstavba ihrísk s umelou trávou, je aktuálne zaradených 17 miest, pred Vianocami sa dokončilo ihrisko v Stupave, ktoré je vo vlastníctve Interu Bratislava.

Michalovce vstúpili do projektu „štadióny“

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov za mesiace september a október 2016.

V Ružomberku štadión kategórie 3

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".

Rekonštrukcia a modernizácia futbalových štadiónov na Slovensku

BRATISLAVA (SFZ) – Denník Sme, mediálny partner Slovenského futbalového zväzu, prezentoval na svojich stránkach 2. mája 2016 tému modernizácie štadiónov, ktorú strešný futbalový orgán spracoval v Projekte rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov.

NFŠ v Bratislave by mal stáť do 31. decembra 2018

BRATISLAVA (SITA/SFZ) - Peter Plavčan (minister školstva SR): "Sme na najlepšej ceste na to, aby v roku 2018 stál v Slovenskej republike Národný futbalový štadión"

Vo Zvolene výstavba hlavnej tribúny, v Trnave oficiálna návšteva inšpektora UEFA

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".

V NTC Poprad tretia fáza výstavby

POPRAD (SFZ) - Minulý týždeň začali v Poprade s treťou fázou výstavby Národného tréningového centra (NTC).

Rekonštrukcia štadióna aj v Žiari nad Hronom, v Ružomberku skolaudovaná hlavná tribúna

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".

Zástupcovia SFZ a mesta Žiar nad Hronom podpísali zmluvu o rekonštrukcii futbalového štadióna

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Štavničky v kategórii UEFA 3

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".