angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

V Starej Ľubovni po 13 rokoch čakania posvätili nové ihrisko

STARÁ LUBOVŇA (SFZ/šat) - Konečne sa dočkali. V Starej Ľubovni po 13 rokoch čakania slávnostne otvorili i posvätili futbalové ihrisko s umelou trávou.

V Michalovciach pokrstia proti Prešovu vynovený štadión

MICHALOVCE (SFZ/šat) - Futbalisti a fanúšikovia MFK Michalovce sa napokon dočkali. Po dlhých mesiacoch sa opäť vrátia na svoj domáce ihrisko a cez víkend v 4. kole Fortuna ligy v derby s 1.FC Tatran Prešov pokrstia zrekonštruovaný štadión.

Nový štadión v Žiari slávnostne otvoria túto sobotu

BRATISLAVA (SFZ/šat) - K dotácii z projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov sa dostali na poslednú chvíľu, ale svojej šance sa chytili na výbornú. Reč je ľuďoch mesta Žiar nad Hronom, ktorí v spolupráci s futbalovým klubom FK Pohronie postavili vzorový futbalový štadión druhej kategórie UEFA.

V Senci položili trávnik ako na Juventuse

SENEC (SFZ/šat) - Hlavná plocha Národného tréningového centra (NTC) v Senci prešla rekonštrukciou trávnika. Už čoskoro ju budú môcť pokrstiť a otestovať naši futbaloví reprezentanti.

HatTrick IV: V Starej Ľubovni sa konečne dočkali umelého trávnika

STARÁ ĽUBOVŇA (SFZ) - Tak dočkali sa aj v Starej Ľubovni. Myšlienku postaviť umelý trávnik v tomto meste živili 13 rokov. Napokon sa ju tunajším ľuďom aj za pomoci Slovenského futbalového zväzu podarilo zrealizovať.

Reprezentácia bude trénovať na novom trávniku

SENEC (SFZ/JOZEF ŠATARA) V Národnom tréningovom centre v Senci v týchto dňoch behajú po ihrisku namiesto futbalistov malé traktory a špeciálne stroje. Dôvodom je nový trávnik, ktorý kladú na hlavnú hraciu plochu rakúski experti.

V Žiari nad Hronom výstavba „fičí“

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov za mesiace november 2016 až február 2017.

Krásny deň Interu v Stupave

STUPAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Bratislavský Inter, jedna z historických bášt slovenského futbalu, sa skutočne stavia na nohy – od prvej marcovej soboty má svoje funkčné, pekné a účelné tréningové centrum.

UEFA HatTrick IV: Pred Vianocami dokončili ihrisko v Stupave

BRATISLAVA (SFZ) – Do celopološného projektu UEFA HatTrick IV, ktorého obsahom je výstavba ihrísk s umelou trávou, je aktuálne zaradených 17 miest, pred Vianocami sa dokončilo ihrisko v Stupave, ktoré je vo vlastníctve Interu Bratislava.

Michalovce vstúpili do projektu „štadióny“

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov za mesiace september a október 2016.

V Ružomberku štadión kategórie 3

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".

Rekonštrukcia a modernizácia futbalových štadiónov na Slovensku

BRATISLAVA (SFZ) – Denník Sme, mediálny partner Slovenského futbalového zväzu, prezentoval na svojich stránkach 2. mája 2016 tému modernizácie štadiónov, ktorú strešný futbalový orgán spracoval v Projekte rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov.

NFŠ v Bratislave by mal stáť do 31. decembra 2018

BRATISLAVA (SITA/SFZ) - Peter Plavčan (minister školstva SR): "Sme na najlepšej ceste na to, aby v roku 2018 stál v Slovenskej republike Národný futbalový štadión"

Vo Zvolene výstavba hlavnej tribúny, v Trnave oficiálna návšteva inšpektora UEFA

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".

V NTC Poprad tretia fáza výstavby

POPRAD (SFZ) - Minulý týždeň začali v Poprade s treťou fázou výstavby Národného tréningového centra (NTC).

Rekonštrukcia štadióna aj v Žiari nad Hronom, v Ružomberku skolaudovaná hlavná tribúna

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".

Zástupcovia SFZ a mesta Žiar nad Hronom podpísali zmluvu o rekonštrukcii futbalového štadióna

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Štavničky v kategórii UEFA 3

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie "Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov".