angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVENSKO 17: Nominácia na Development Cup v Bielorusku

11. Január 2018

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačnej sedemnástky Samuel Slovák nominoval 22-členný káder na medzinárodný turnaj Development Cup v Bielorusku.

Zraz tímu je v piatok 19. januára v seneckom hoteli Senec, odlet do Minska v sobotu predpoludním zo Schwechatu.

Pred zrazom tímu došlo k trom zmenám, do Bieloruska nepocestujú Patrik Myslovič, Krisztián Bari a Filip Lichý, v kádri sú Matúš Katunský, Roman Bekö a Michal Dopater.

PROGRAM ZÁPASOV
21.01. Slovensko - Island (Minsk, 14:20)
23.01. Rusko - Slovensko (Minsk, 12:15)
24.01. Slovensko - Izrael (Minsk, 10:00)
26.01./28.01.  zápasy o umiestnenie po skončení programu v skupine

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Nikolas Bajnóczi (DAC 1904 Dun. Streda)
Ivan Rehák Spartak Trnava)

OBRANCOVIA
Ivan Mesík (Spartak Trnava)
Alexander Tóth (Slovan Bratislava)
Mário Strakoš (FC Nitra)
Šimon Ondrej (1. FC Tatran Prešov)
Marián Tandara (MŠK Žilina)
Oliver Burian (Spartak Trnava)
Marcel Vasiľ (FC Thun)
Šimon Dolinský (DAC 1904 Dun. Streda)
Matúš Katunský (FK Železiarne Podbrezová)

STREDOPOLIARI
Peter Pokorný (Red Bull Salzburg)
Filip Lichý (Slovan Bratislava)
Samuel Lavrinčík (Slovan Bratislava)
Matúš Begala (MFK Zemplín Michalovce)
Adam Laurinec (AS Trenčín)
Patrik Myslovič (MŠK Žilina)
Patrik Iľko (MŠK Žilina)
Kristián Bari (DAC 1904 Dun. Streda)
Viktor Mička (FK Senica)
Roman Bekö (Slovan Bratislava)
Michal Dopater (MFK Ružomberok)


ÚTOČNÍCI
Sebastián Gembický (DAC 1904 Dun. Streda)
Lukáš Letenay (AS Trenčín)
Dávid Strelec (Slovan Bratislava)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁR
Erik Búš (FC Nitra)

OBRANCOVIA
Matúš Malý (DAC 1904 Dun. Streda)
Jakub Krnáč (MFK Ružomberok)
Denis Richnavský (DAC 1904 Dun. Streda)
Ondrej Matejka (AS Trenčín)

STREDOPOLIARI
Ján Bernát (MŠK Žilina)
Šimon Horniak (FK Senica)
Patrik Danek (FC Nitra)
Peter Polakovič (Slovan Bratislava)
Dávid Doktorík(DAC 1904 Dun. Streda)
Dominik Bindics (Spartak Trnava)

ÚTOČNÍCI
Denis Giesser (Slovan Bratislava)
Lukáš Csáno (Spartak Trnava)

 

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Samuel Slovák
Asistent trénera: Martin Žamba
Tréner brankárov: Ivo Pilip
Lekár: Július Karácsony
Masér: Peter Spišiak
Technický vedúci: Martin Hrnčír