angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVENSKO 17: Nominácia na kvalifikačný turnaj ME v Macedónsku

21. September 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačnej sedemnástky Samuel Slovák nominoval na 1. kolo kvalifikácie - turnaj v Macedónsku - v dňoch 26. 9 .- 9. 10. 2017.

PROGRAM ZÁPASOV
02.10.2017 Moldavsko - Slovensko (Skopje, 15:00)
05.10.2017 Slovensko - Macedónsko (Skopje, 15:00)
08.10.2017 Slovensko - Bosna a Hercegovina (Skopje, 15:00)
 
 

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Erik Búš (FC Nitra)
Ivan Rehák Spartak Trnava)

OBRANCOVIA
Marián Tandara (MŠK Žilina)
Šimon Dolinský (DAC 1904 Dun. Streda)
Oliver Burian (Spartak Trnava)
Ivan Mesík (Spartak Trnava)
Matúš Katunský (FK Železiarne Podbrezová)
Alexander Tóth (Slovan Bratislava)
Denis Richnavský (DAC 1904 Dun. Streda)

STREDOPOLIARI
Dávid Doktorík (DAC 1904 Dun. Streda)
Ján Bernát (MŠK Žilina)
Samuel Lavrinčík (Slovan Bratislava)
Dominik Topoľský (Olympique Marseille
Patrik Danek (FC Nitra)
Dominik Bindics (Spartak Trnava)
Filip Lichý (Slovan Bratislava)
Matúš Begala (MFK Zemplín Michalovce)

ÚTOČNÍCI
Sebastián Gembický (DAC 1904 Dun. Streda)
Dávid Strelec (Slovan Bratislava)
Tomáš Bobček (MFK Ružomberok)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁR
Nikolas Bajnóczi (DAC 1904 Dun. Streda)

OBRANCOVIA
Matúš Malý (DAC 1904 Dun. Streda)
Radovan Valentín (Slovan Bratislava)
Jakub Krnáč (MFK Ružomberok)
Mário Strakoš (FC Nitra)
Šimon Kozák (FC Southampton)

STREDOPOLIARI
Filip Mráz (MŠK Žilina)
Kristián Slebodník (DAC 1904 Dun. Streda)
Patrick Farkaš (Slovan Bratislava)
Michal Dopater (MFK Ružomberok)
Tomáš Hambálek (FC Nitra)
Samuel Ďatko (FK Železiarne Podbrezová)

ÚTOČNÍCI
Lukáš Letenay (AS Trenčín)
Denis Giesser (Slovan Bratislava)
Adam Goljan (MŠK Žilina)
Lukáš Csáno (Spartak Trnava)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Samuel Slovák
Asistent trénera: Martin Žamba
Tréner brankárov: Ivo Pilip
Lekár: Július Karácsony
Masér: Peter Spišiak
Technický vedúci: Martin Hrnčír