angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Slovnaft cup - žreb úvodných kôl

11. Júl 2017

BRATISLAVA (SFZ) - V utorok popoludní sa v priestoroch Slovenského futbalového zväzu uskutočnil žreb nového ročníka Slovnaft cupu. S potešením konštatujeme, že do súťaže sa opäť prihlásil rekordný počet tímov – ich počet narástol z vlaňajších 205 na 210. Obhajcom trofeje je Slovan Bratislava.

 

VYŽREBOVANÉ DVOJICE:

1. kolo (22. – 23. júla 2017)

MŠK Senec - TJ Jakubov

FC Pata - Galanta

TJ Kostolné Kračany - Nový Život

FC Malacky - Závod

Bešeňov - Šurany

Dvory nad Žitavou - FKM Nové Zámky

Kalinkovo - Most pri Bratislave

Oponice - Topvar Topoľčany

FK Jablonové - PSČ Pezinok

Jablonec - Cajla Pezinok

Veľké Zálužie - Hrušovany

Šenkvice - Báhoň

Veľké Kosihy – Sv. Peter

MŠK Rusovce – Svätý Jur

Jacovce - Soľčany

ŠK Blava 1928 - Slovan Hlohovec

Lehnice - Vydrany

Lozorno - Veľké Leváre

Horné Saliby - Kolárovo

NMŠK 1922 - ŠK Tomášov

Petržalka Akadémia - Lamač

FK Strečno - Fomat Martin

FK Rajec - Jednota Bánová

Zemianské Kostoľany - HN Prievidza

ŠK Čierne - FK Čadca

Slovan Rudinská - Krásno nad Kysucou

OŠK Podolie - Spartak Myjava

ŠK Kmeťovo - Veľké Ludince

ŠK Nevidzany – Lok. Kozárovce

Prečín - Domaniža

Veľká Hradná - Trenčianské Teplice

Fatran Varín - OŠK Teplička nad Váhom

FK Predmier - MFK Bytča

Veľké Kostoľany – OFK Malženice

TJ Plevník Drienové - Trenč. Stankovce

Slovan Skalité - Kysucké Nové Mesto

TJ Salka - Slovan Šahy

MŠK Považská Bystrica - Častkovce

VTJ Raj.Teplice - Baník Stráňavy

ŠK Belá - Terchová

Partizán Cígel - Šimonovany

Višňové - Rosina

Jednota Málinec - Sklotatran Poltár

Selce - Šalková

FK 09 Bacúch - Medzibrod

LM Palúdzka - Závažná Poruba

Sokol Zubrohlavá - Oravské Veselé

OŠK Bešeňová - Belá Dulice

ŠK Prameň Kováčová - Jupie Podlavice

FK Jesenské - Tornaľa

Spartak Vysoká n. Kysucou - Makov

FK Nižná - ŠK Tvrdošín

Liptovské Sliače - Liptovská Štiavnica

Iskra Hnúšťa - MŠK Tisovec

Strojár Krupina - Pliešovce

Príbelce - Slovenské Ďarmoty

Santrio Láza - Novohrad Lučenec

Oravská Poruba - Slovan Žabokreky

Ladomerská Vieska - Diviaky

Oravan Oravská Jasenica - Námestovo

Slávia TU Košice - Medzev

Jasenov - Ptičie

Gemerská Hôrka - Rožňava

Perín - Vyšné Opátske

Veľká Ida - Kechnec

Čirč - Odeva Lipany

Košická Nová Ves - FK Čaňa

Pavlovce nad Úhom - Nacina Ves

Poproč - Krásnohorské Podhradie

Olcnava - Hranovnica

Ulič - Snina

Kluknava - Krompachy

Župčany - Šarišské Michaľany

Levoča – Spišské Podhradie

Borša - Geča

Veľká Lomnica - Spišská Belá

Streda nad Bodrogom - Kalša

Parchovany - Vranov n. Topľou

Kamenica nad Cirochou - FK Humenné

Nálepkovo - Harichovce

Gerlachov – Svidník 

2. kolo (9. augusta 2017)

MŠK Senec / TJ Jakubov - FC Pata / Galanta

TJ Kostolné Kračany / Nový Život - Zvolen

FC Malacky / Závod - Bešeňov / Šurany

Dvory nad Žitavou / FKM Nové Zámky - Slovan

Kalinkovo / Most pri BA - Oponice / Topvar Topoľčany

FC Rohožník - Skalica

FK Rača Bratislava - FK Jablonové / PSČ Pezinok

Jablonec / Cajla Pezinok - Veľké Zálužie / Hrušovany

Šenkvice / Báhoň - Lok.Devínska N.V.

Ivanka pri Dunaji - DAC

Veľké Kosihy / Sv.Peter - MŠK Rusovce / Sv.Jur

Jacovce / Soľčany - Spartak Trnava

Blava 1928 / Slovan Hlohovec - Lehnice / Vydrany

Lozorno / Veľké Leváre - Pohronie

Horné Saliby / Kolárovo - Dunajská Lužná

NMŠK 1922 / Šk Tomášov - Petržalka Ak. / Lamac

FK Strečno / Fomat Martin - FK Rajec / Jednota Bánová

Zemianské Kostoľany / HN Prievidza - KFC Komárno

MŠK Púchov - ŠK Čierne / FK Čadca

Slovan Rudinská / Krásno n.K. - OŠK Podolie / Spartak Myjava

ŠK Kmeťovo / Veľké Ludince - ŠK Nevidzany / Lok.Kozárovce

Prečín / Domaniža - FK Inter Bratislava

Veľká Hradná / Trenčianské Teplice - Fatran Varín / OŠK Teplička n.V. - FK Predmier / MFK Bytča -  FC Nitra 

Veľké Kostoľany / Malženice - TJ Plevník Drienové / Trenč.Stankovce 

Slovan Skalité / Kysucké N.M. - ŠKF Sereď 

TJ Salka / Slovan Šahy - Iskra Borčice 

MŠK Považská Bystrica / Častkovce - FC ŠTK 1914 Šamorín 

VTJ Raj.Teplice / Baník Stráňavy - MFK Dubnica n.V.

ŠK Belá / Terchová - Tatran Prešov 

Partizán Cígel / Šimonovany - Višňové / Rosina 

Kovo Beluša - Vion Zlaté Moravce

 

Jednota Málinec / Sklotatran Poltár - Selce / Šalková

FK 09 Bacúch / Medzibrod - Zemplín Michalovce

LM Palúdzka / Závažná Poruba - Sokol Zubrohlavá / Oravské Veselé

OŠK Dobrá Niva - MŠK Žilina

OŠK Bešeňová / Belá Dulice - ŠK Prameň Kováčová / Jupie Podlavice

FK Jesenské / Tornaľa - TJ Lovča

Spartak Vysoká n.Kysucou / Makov - FK Nižná / ŠK Tvrdošín

FK Buzitka - FK Poprad

FC 98 Hajnáčka - Liptovské Sliače / Liptovská Štiavnica

Iskra Hnušťa / MŠK Tisovec - MFK Tatra Liptovský Mikuláš

ŠKM Liptovský Hrádok - Strojár Krupiná / Pliešovce

Tatran Chlebnice - AS Trenčín

Baník Štiavnické Bane - OŠK Sása

Príbelce / Slovenské Ďarmoty - Santrio Láza / Novohrad Lučenec

Oravská Poruba / Slovan Žabokreky - Ladomerská Vieska / Diviaky

Oravan Oravská Jasenica / Námestovo - FC VSS Košice

Slávia TU Košice / Medzev - Jasenov / Ptičie

Gemerská Hôrka / Rožňava - FK Senica

Fintice - Perín / Vyšné Opátske

Veľká Ida / Kechnec - Partizán Bardejov

Čirč / Odeva Lipany - Košická Nová Ves / FK Čaňa

Demjata - Slavoj Trebišov

Pavlovce nad Úhom / Nacina Ves - Poproč / Krásnohorské Podhradie

Olcnava / Hranovnica - Ulič / Snina

BNV - Kluknava / Krompachy

Župčany / Šarišské Michaľany - Lokomotíva Košice

Levoča / Spišská Podhradie - Borša / Geča

Veľká Lomnica / Spišská Belá - MFK Ružomberok

Streda nad Bodrogom / Kalša - Parchovany / Vranov n.Topľou

Kamenica nad Cirochou / FK Humenné - Podbrezová

Nálepkovo / Harichovce - Ždaňa

Gerlachov / Svidník - Noves Spišská Nová Ves