angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SR ženy "A"

Správy

Prejsť

Výsledky

Prejsť

Plán zápasov

Prejsť

Správy

SLOVENSKO ŽENY: Pakusza nominoval na Holandsko a Severné Írsko 20 hráčok

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenský reprezentačný tréner našich žien Zsolt Pakusza nominoval na dva kvalifikačné zápasy o postup MS 2019 s Holandskom a so Severným Írskom v termíne 20.11. - 28.11.2017 20 hráčok.

SLOVENSKO WU15 - Naše dievčatá čakajú dva súboje proti Česku

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie do 15 rokov Branislav Petrovič nominoval na dva priateľské zápasy proti rovesníčkam z Českej republiky 20 hráčok.

SLOVENSKO ŽENY: Tréner Pakusza oznámil nomináciu na domáci zápas s Írskom

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenské futbalové reprezentantky po prehre v prvom kvalifikačnom súboji o postup na MS 2019 v Nórsku 1:6 si budú chcieť napraviť chuť v druhom stretnutí, ktorý odohrajú pred domácim publikom 24. októbra. Na štadióne NTC Senec o 17.30 h privítajú  Írsko. Tréner Zsolt Pakusza na tento duel nominoval 20 hráčok.

SLOVENSKO ŽENY: Naše dievčatá prehrali v Nórsku 1:6

Sarpsborg (SFZ/šat, lg) - Slovenské futbalové reprezentantky dnes vstúpili do kvalifikácie o postup na MS 2019 zápasom proti domácemu Nórsku. Náš tím podľahol favoritovi tretej skupiny jednoznačne 1:6.

Bardejovčanky odštartovali prípravu na Ligu majstrov

BARDEJOV (SFZ/jm) - Tento týždeň odštartovali futbalistky Partizána Bardejov letnú prípravu na nadchádzajúci ligový ročník.

Nominácia na brankársky kemp v Bardejove

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenská futbalová reprezentácia v ženskom futbale usporiada v Bardejove brankársky kemp. Zraz hráčok je 11. júla 2017 do 13.00 h v hoteli Bardejov.