angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

U16: Prvý zápas v Luxembursku bol víťazný

25. Február 2017

Slovenská reprezentácia do 16 rokov (ročník 2001) zvíťazila 2:0 v prvom z dvojice priateľských zápasov na pôde rovesníkov z Luxemburska, pričom góly výberu Ladislava Hudeca padli v úplnom úvode a v úplnom závere zápasu. Druhý duel sa uskutoční v pondelok 27.2. so začiatkom o 13:30.

U16: LUXEMBURSKO - SLOVENSKO 0:2 (0:1)
G: 3. Ďatko, 80+1. Bernát
ŽK: 80+1. Bella Abega - 80. Bernardy
200 divákov

Slovensko U16: Búš (41. Hynek) - Tandara, Valentín, Nemčík, Luščík - Ďatko, Benovič, Lichý, Bindics (62. Gembický) - Strelec (57. Bernát) - Letenay (80. Bučo)

Ladislav Hudec (tréner SR U16): "V zápase so snaživým súperom sme sa rýchlo dostali do vedenia hneď v úvode zápasu. Dá sa povedať, že celý zápas sme kontrolovali, aj keď súper mal dosť zaujímavých hráčov. Na umelej tráve, ktorá bola extrémne rýchla, sme robili veľa nepresností a hlavne nám viazla kombinácia. Súpera sme do žiadnej vyloženej šance nepustili. Chceme byť však určite lepší. Víťazstvo poteší a veríme, že v druhom zápase podáme zodpovedný a kvalitnejší výkon."