VIDEO - Bero fantastickým gólom zariadil remízu proti Škrtelovmu Fenerbahce

Nedeľa, 28.5.2017 00:00 | Posledná aktualizácia 28.5.2017 11:21

BRATISLAVA (SFZ/JOZEF ŠATARA) - Trafil sa naozaj parádne! Mladý slovenský reprezentant v službách Trabzonsporu Matúš Bero skvelou strelou k pravej žrdi rozhodol o remíze na pôde Škrtelovho Fenerbahce (1:1).

BRATISLAVA (SFZ/JOZEF ŠATARA) - Trafil sa naozaj parádne! Mladý slovenský reprezentant v službách Trabzonsporu Matúš Bero skvelou strelou k pravej žrdi rozhodol o remíze na pôde Škrtelovho Fenerbahce (1:1).

Matúš Bero pred ME v Poľsku do 21 rokov chytá streleckú fazónu. Hviezdny moment slovenského sokolíka prišiel v 54. minúte. Jeho spoluhráči rýchlo rozohrali priamy kop. Bero si nabehol ku hranici šestnástky súpera, kde loptu šikovne potiahol a vypálil ranu ako z dela. Brankár Fenerbahce po jeho pokuse ostal bez šance.  “Som šťastný za gól, ale výkon mohol byť lepší. V prvom polčase som sa málo dostával do šancí. Druhý polčas už bol lepší, ale všeobecne nemôžem povedať, že to bol môj najlepší výkon v sezóne. Bod z Fenerbahce je však dobrý. Čaká nás ešte jeden zápas a verím, že ho zvládneme, čo najlepšie,” sebakriticky pre turecké média zhodnotil svoj výkon Bero.

Za domáci Fenerbahce odohral celý zápas kapitán našej reprezentácie Martin Škrtel a Miroslav Stoch sa dostal na ihrisko v 87. minúte. Druhý Slovák v drese Trabzonsporu Ján Ďuricu nastúpil v 46. minúte a tiež sa prezentoval nebezpečnou strelou, jeho rana z diaľky však tesne minula svoj cieľ.