angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

DISCIPLINÁRNA KOMISIA – Rozhodla o treste pre Ivana Kmotríka ml.

26. Apríl 2018

BRATISLAVA (SFZ) – Disciplinárna komisia SFZ na svojom zasadnutí 26.apríla rozhodla aj o treste pre viceprezidenta a generálneho riaditeľa ŠK Slovana Bratislava Ivana Kmotríka ml. za nešportové správanie sa na tribúne vo VIP priestoroch počas zápasu 4.kola Fortuna ligy nadstavbovej časti o titul Spartak Trnava – Slovan Bratislava.

V spomínanom šlágri sa viceprezident a generálny riaditeľ ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml. na tribúne vo VIP priestoroch prezentoval nešportovým správaním za čo mu DK SFZ uložila finančnú pokutu vo výške 2000 eur. Čo sa týka údajného incidentu v útrobách štadióna pri ktorom mal Ivan Kmortík ml. napadnúť príslušníka bezpečnostnej služby Spartaka Trnava DK pokračuje v šetrení veci. „DK berie na vedomie osobné stanovisko právneho zástupcu Ivana Kmotríka ml.a rozhodla, že v časti za HNS (pohoršujúce, urážlivé gestá) počas stretnutia 4. kola Fortuna ligy – Nadstavbová časť o titul medzi FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava ukladá Disciplinárnu sankciu – finančnú pokutu vo výške 2 000 € . DK zároveň v časti incidentu s členom US) počas stretnutia 4. kola Fortuna ligy – Nadstavbová časť o titul medzi FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava futbal pokračuje v šetrení veci. Disciplinárna komisia pri ukladaní disciplinárnej sankcie vzala do úvahy najmä postavenie previnilca predstavujúce klubovú autoritu a význam jeho funkcie vo futbalovom hnutí. V časti podozrenia z napadnutia člena US, DK SFZ vzhľadom na dôkaznú situáciu bude vo veci pokračovať až po doručení nevyhnutých podkladov od príslušných orgánov,“ uvádza sa v stanovisku disciplinárnej komisie.