www.futbalsfz.sk

Futbalový kalendár na týždeň 1.-7.10.2018

pondelok, 01.10.2018
|
Posledná aktualizácia 01.10.2018 20:21

PONDELOK 1.10.2018

REPREZENTÁCIA
Chorvátsko WU19 - Slovensko WU19 (Kvalifikačný turnaj o postup na ME 2019, Ludbreg, 15:30)

UTOROK 2.10.2018

REPREZENTÁCIA
Slovensko 15 - Slovinsko 15 (prípravný zápas, Červeník, 16:00)

SLOVNAFT CUP - 5. kolo
MFK Vranov nad Topľou - FK DAC 1904 Dunajská Streda (16:00)

STREDA 3.10.2018

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 9. kolo
FC Spartak Trnava - FK Senica (10:00)
MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava (11:00)
AS Trenčín - FK Poprad (15:00)
1. FC Tatran Prešov - FK Železiarne Podbrezová (15:00)
FC Nitra -  MFK Ružomberok (15:00)

ŠTVRTOK 4.10.2018

REPREZENTÁCIA
Slovensko 15 - Slovinsko 15 (prípravný zápas, Červeník, 11:00)
Malta WU19 - Slovensko WU19 (Kvalifikačný turnaj o postup na ME 2019, Ludbreg, 11:00)
Česko WA – Slovensko WA (prípravný zápas, Širuch/Staré Město, 15:00)
Slovensko WU17 – Poľsko WU17 (Kvalifikačný turnaj o postup na ME 2019, Starogard Gdaňski, 15:30)

EURÓPSKA LIGA - 2. kolo
Fenerbachce Istanbul - FC Spartak Trnava (18:55)

PIATOK 5.10.2018

2. LIGA – 11. KOLO
FC Lokomotíva Košice - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (15:00)
FK Poprad - Slavoj Trebišov (17:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 9. kolo
MFK Ružomberok -  FC Nitra (12:00/14:15)

SOBOTA 6.10.2018

FORTUNA LIGA – 11. KOLO
MFK Ružomberok - FC Nitra (16:00, Orange TV)
ŠK Slovan Bratislava -  FK Senica (17:00)
MŠK Žilina -  FK Železiarne Podbrezová (17:00)
AS Trenčín -  MFK Zemplín Michalovce (17:00)
FK DAC 1904 Dunajská Streda - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (18:00, STV)

2. LIGA – 11. KOLO
ŠK Odeva Lipany - FK Dubnica nad Váhom (15:00)
MFK Dukla Banská Bystrica - FC Petržalka (15:00)
1. FC Tatran Prešov - Partizán Bardejov (15:00)
KFC Komárno - FC ŠTK 1914 Šamorín (15:00)
MFK Skalica - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (19:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 9. kolo
FK Poprad -  AS Trenčín (11:00/13:15)
FK Železiarne Podbrezová - 1. FC Tatran Prešov (11:00/13:15)
MŠK Žilina - FC DAC 1904 Dunajská Streda (11:00/13:15)
FK Senica - FC Spartak Trnava (11:00/13:15)
ŠK Slovan Bratislava -  MFK Zemplín Michalovce (13:00/15:15)

NEDEĽA 7.10.2018

REPREZENTÁCIA
Anglicko WU19 - Slovensko WU19 (Kvalifikačný turnaj o postup na ME 2019, Nedelišče, 11:00)
Slovensko WU17 – Škótsko WU17 (Kvalifikačný turnaj o postup na ME 2019, Malbork, 11:00)
Česko WA – Slovensko WA (prípravný zápas, Kroměříž, 16:00)

FORTUNA LIGA – 11. KOLO
FC Spartak Trnava - ŠKF Sereď (17:00)

2. LIGA – 11. KOLO
MŠK Žilina „B“ - FK Inter Bratislava (10:30)


Peter Zeman
Značky
keywords
Kalendár SFZ
Mohlo by vás zaujímať
Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 1.5.2019

02.5.2019 18:59

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 2.4.2019

02.4.2019 17:56

STANOVISKO KOMISIE ROZHODCOV SFZ ZO 14. MARCA 2019 KU SPORNÝM MOMENTOM

19.3.2019 15:56

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 12.3.2019

13.3.2019 13:43

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 19.2.2019

20.2.2019 11:59

STANOVISKO KOMISIE ROZHODCOV SFZ Z 19. FEBRUÁRA 2019 KU SPORNÝM MOMENTOM

20.2.2019 08:16

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 15.1.2019

16.1.2019 10:25

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 7.12.2018

08.12.2018 11:24

Futbalový kalendár na týždeň 12. - 18.11.2018

12.11.2018 15:43

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 6.11.2018

06.11.2018 14:17

STANOVISKO KOMISIE ROZHODCOV SFZ Z 31. OKTÓBRA 2018 KU SPORNÝM MOMENTOM

01.11.2018 21:43

Futbalový kalendár na týždeň 22.-28.10.2018

22.10.2018 13:50

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner