angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

II. liga – Prešov prehra s Lipanmi už prebolela, zápas so Skalicou chce zvládnuť

28. Júl 2018

BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Počas tohto víkendu pokračuje II. liga druhým kolom. Aj teraz sme si pre fanúšikov pripravili dva zápasy, ktoré budú môcť sledovať prostredníctvom Futbalnet TV. V sobotu vysielame stretnutie zo Stropkova, kde si zmerajú sily Prešov so Skalicou a v nedeľu duel FC Petržalka proti MŠK Žilina B.

Prešovčania v prvom kole doma prekvapivo zakopli, keď podľahli Lipanom (0:1). "Prehra s Lipanami už prebolela. Teraz je pred nami ďalší zápas, ktorý chceme zvládnuť," povedal kapitán Prešova Martin Luberda, ktorého teší, že práve ich zápas bude vysielaný online. "Je to dobrý projekt a veľký krok k fanúšikom," vravel kapitán tímu z východu Slovenska.
Proti Skalici nečakajú Skaličania nič ľahké. "Bude to naročný a bojovný zápas. Vieme o kvalitách a ambíciách súpera. Na Skalicu sme sa pripravovali celý týždeň. Uvidíme, ako sa bude zápas vyvíjať. Nebudeme môcť hrať však od úvodu otvorene," uviedol Luberda.

Špeciálnu príchuť bude mať duel pre hráča Skalice Jozefa Dolného, ktorý sedem rokov strávil v Prešove. "Na jednej strane to pre mňa bude určite špeciálny duel, na druhej je v klube už minimum ľudí z čias môjho pôsobenia. Navyše sa zápas odohrá v Stropkove a nie v Prešove. Pevne verím, že po zápase budeme spokojnejším mužstvom my a domov sa nevrátime naprázdno," povedal pre klubovú stránku mfkskalica.sk Dolný, ktorý prispel gólom k výhre Záhorákov 2:1 nad Banskou Bystricou. Sobotný duel 1. FC Tatran Prešov – MFK Skalica s výkopom o 17.30 h si môžete pozrieť TU.
V nedeľu vám prinesieme prenos z duelu FC Petržalka – MŠK Žilina B. Výkop zápasu je o 10.30 h.

Program 2. kola

sobota 17.30 h ŠK Odeva Lipany – FK Pohronie
sobota 17.30 h MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FC STK Fluminense Šamorín
sobota 17.30 h Partizán Bardejov – KFC Komárno
sobota 17.30 h FK Dubnica nad Váhom – FC Lokomotíva Košice
sobota 17.30 h MFK Dukla Banská Bystrica – FK Poprad
sobota 17.30 h 1. FC Tatran Prešov – MFK Skalica
nedeľa 10.30 h FC Petržalka – MŠK Žilina B
nedeľa 17.30 h Slavoj Trebišov – FK Inter Bratislava