angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

MLÁDEŽ: Večer Grassroots futbalu 2017

10. Január 2018

BRATISLAVA (SFZ) – Za skvelé výkony v uplynulom roku si zaslúžia odmenu. Slovenský futbalový zväz ocení v rámci Večera Grassroots futbalu 2017 talentovaných mládežníkov, ich trénerov a odovzdá aj ceny fair-play MUDr. Chodáka.

Galéria

Na slávnostnom galavečere v Senci sa 18. januára stretnú najväčšie talenty a nádeje slovenského futbalu. Ocenenia sa budú odovzdávať v niekoľkých kategóriách. Od najmladších v kategórií do 10 rokov po juniorov do 19 rokov. Chýbať nebudú ani najlepší mládežnícki tréneri , ktorí priviedli svojich zverencov k veľkým úspechom.

Súčasťou slávnosti bude aj vyhlásenie najlepšej ženskej ligovej jedenástky a SFZ odovzdá aj ceny fair-play MUDr. Ivana Chodáka.

Slávnostný galavečer si fanúšikovia futbalu budú môcť pozrieť v priamom prenose na webe futbalsfz.sk 18. januára od 18.00.