angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Posledná rozlúčka s Ladislavom Kačánim v sobotu

06. Február 2018

BRATISLAVA (SFZ) - Posledná rozlúčka s legendárny futbalistom, trénerom a pedagógom Ladislavom Kačánim bude v sobotu 10. februára 2018 o 10:45 v bratislavskom Krematóriu.

Bývalý internacionál a tvorca renomovanej československej futbalovej metodiky zomrel v pondelok 5. februára 2018. Prvého apríla by sa dožil 87 rokov. 

Uznávaný hráč, majster ČSR zo sezóny 1958/59, rešpektovaný tréner doma aj v zahraničí, ktorý v 13 medzištátnych zápasoch viedol spolu s Ladislavom Novákom aj národný tím, autor siedmich futbalových monografií a špičkovej knihy „Tréning vo futbale“, elegán na ihrisku aj v súkromí ostane navždy zapísaný v histórii nášho futbalu a v mysliach i srdciach stoviek fanúšikov.