20.05.2019
Žiar nad Hronom
Slovensko 18
Slovensko 18
2:1
(1:1)
Mexiko 18
Mexiko 18
skupina A

SLOVENSKO 18 – MEXIKO 18 2:1 (1:1)
Góly: 6. Bari, 47. Lavrinčík – 32. Ortíz.
ŽK: Malý - Soto, Torres.
Rozhodoval: Rejžek (ČR), 721 divákov
SLOVENSKO 18: Rehák – Tandar, Mal, Obert, Tóth – Nemčík, Mojžiš (54. Lichý), Lavrinčík (70. Vasiľ) – Iľko, Strelec (80. Gembický), Bari. Tréner: Albert Rusnák st.
MEXIKO 18: Mendoza – Alvarado (61. Juarez), Torres (61. Román), Villa, Naveda Lara, Ortíz, Monreal (48. Ayón), G. Vázquez (55. Reyes), Panuco (48. J. Vázquez), Ortega (55. Garciá), Soto. Tréner: Enrique Echeverría Pérez.

HLAS TRÉNERA
ALBERT RUSNÁK (tréner SR 18): "Pripravovali sme chalanov, aby sme vstúpili do turnaja víťazstvom. Pre psychickú pohodu hráčov, máme tu viacero nových chlapcov. Hráči splnili väčšiu časť taktických pokynov, dali do toho srdiečko aj niečo svoje navyše a to prinieslo úspech. Chceme hrať ofenzívny futbal, ja ako tréner ho milujem, ale netreba zabúdať na defenzívu. Dnes sme to plnili v strednej zóne veľmi dobre, potom sme vyrážali do rýchlych brejkov. Škoda, že finalizácia nebola podľa naich predstáv, zápas sme mohli rozhodnúť už skôr. V utorok nás čaká Anglicko, celý tím pracuje na regenerácii. Chalani, ktorí budú hrať, mali hneď tréning, tí, čo hrali naopak regeneračný, dostali doplnenie vitamínov, minerálov, všetkého, čo potrebujú. Anglicko má veľmi kvalitný tím, v zápase s Ruskom dominoval celých 80 minút. Už to nie ostrovný futbal, hráči sú veľmi dobre fyzicky aj technicky pripravení, no verím, že aj my sa na nich dobre pripravíme."

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.