angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVENSKO ŽENY: Na Cypre remíza s Maďarkami

05. Marec 2018

PARALIMNI (SFZ) – V záverečnom zápase C-skupiny na turnaji Cyprus Women‘s Cup 2018 sa zrodila remíza Sloveniek s Maďarkami 1:1. Náš výber tak v tabuľke obsadil s dvoma bodmi 3. priečku.

Skóre stretnutia otvorili hráčky Maďarska, ktoré sa z presného zásahu tešili po polhodine hry. Na konečných 1:1 vyrovnala v 63. minúte Fischerová. Zároveň to bol prvý gól Sloveniek na turnaji.

V predchádzajúcich dvoch dueloch reprezentantky Slovenska zaknihovali bezgólovú remízu s družstvom Juhoafrickej republiky a 0:1 podľahli výberu KĽDR.

Galéria

MAĎARSKO ženy – SLOVENSKO ženy 1:1 (1:0)

Gól Slovenska: 63. Fischerová

SLOVENSKO: Chládeková – Šušková, Haršanyová, Fischerová, Zdechovanová – Bíróová – Hmírová (90. Šurnovská), Bartovičová, Mikolajová, Vojteková – Škorvánková.

IVAN HUCKO, tréner žien SR: "Odohrali sme zápas s dobrým fyzickým nasadením. Aj keď sa duel pre nás nevyvíjal dobre, keď sme inkasovali v 30. minúte, tak potom sme prevzali iniciatívu. V druhom polčase sme si vytvorili tlak a chvalabohu sme strelili gól, aj keď bol po štandardnej situácii. Aj to pre nás niečo znamená."