angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

Úradná správa SFZ č. 12 zo dňa 21. 9. 2018

21. September 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu

II. liga Potvrdí Lokomotíva Košice proti Šamorínu triumf z Komárna?

21. September 2018
BRATISLAVA (SFZ/brs) – Počas víkendu je na programe 10. kolo II. ligy. Futbalnet TV vám aj opäť prinesie dva prenosy. Tentoraz to budú zápasy zo štadiónov na východe Slovenska. Lipany privitájú doma FC Petržalka a v Stropkove si zmerajú sily Prešov s Trebišovom.

SR 21 - Vstupenky na kvalifikačný zápas Slovensko 21 Estónsko 21 v predaji

21. September 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Slovenský futbalový zväz oznamuje fanúšikom, že vstupenky na kvalifikačný zápas o ME 2019 Slovensko 21 – Estónsko 21, ktorý sa hrá 12. 10. 2018 o 20:30 hod. na štadióne MOL Aréna v Dunajskej Strede, sú v predaji.

Matej Oravec a jeho víťazná gólová hlavička do siete Anderlechtu: Môj najkrajší pocit v živote

21. September 2018
TRNAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – Slovenský futbalový reprezentant do 20 rokov Matej Oravec rozhodol o víťazstve Trnavy nad Anderlechtom Brusel v zápase 1. kola EL. Pre jedného zo stovky nominantov na cenu pre najlepšieho hráča do 21 rokov hrajúceho v Európe – Golden boy 2018, je to doteraz životný moment kariéry.

EL Trnava zdolala Anderlecht Brusel 1:0

20. September 2018
TRNAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – V 1. zápase skupinovej fázy zdolal slovenský majster belgický Anderlecht Brusel 1:0. Víťazný gól zaznamenal Matej Oravec.

SR WU19 Slovenky nedali v odvete Portugalčankám šancu. Skvelý zápas, chválil tréner Jelšic

20. September 2018
COIMBRA (SFZ/lup) – Futbalové reprezentantky Slovenska do 19 rokov zvládli výborne odvetný prírpavný duel v Portugalsku. Zverenky trénera Jozefa Jelšica viedli už po prvom polčase 3:0 a napokon zvíťazili 3:1.

SR 16 V odvete s Čiernou Horou víťazstvo ako cez kopirák

20. September 2018
SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – V odvetnom zápase reprezentačnej šestnástky s rovesníkmi z Čiernej Hory sa zrodil naše víťazstvo 2:1, rovnako ako v utorok.

II. liga Strelcom kraľuje Šesták: Bašty skvalitnili súťaž, lákavé aj pre fanúšikov

20. September 2018
POPRAD (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Aktuálne najlepším zakončovateľom súťažného ročníka 2018/19 II. ligy je bývalý vynikajúci slovenský reprezentant Stanislav Šesták. Ten v doterajších deviatich kolách napol sieť súperov v drese FK Poprad osemkrát.

Region’s Cup - Slováci si body delili aj s Írmi. Proti Rumunsku pôjde o všetko

19. September 2018
BUZAU (SFZ/ŠTEFAN KORMAN) - Aj druhý zápas Slovenska v druhej kvalifikačnej skupine o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy amatérov v rumunskom meste Buzau sa skončil deľbou bodov. Zverenci Petra Gergelyho hrali takmer celý druhý polčas v oslabení, no siahali na triumf. S Írskom napokon remizovali 1:1.

EL Látal pred duelom Spartaka s Anderlechtom: Trnava žije futbalom, nemáme čo stratiť!

19. September 2018
TRNAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – Hráči FC Spartak Trnava sa zajtra (štvrtok 20.9.) premiérovo predstavia v skupinovej fáze Európskej ligy UEFA 2018/2019. Ich súperom bude belgický Anderlecht Brusel.

SFZ Nový projekt na podporu ženského futbalu: Prihláste sa na vzdelávanie tréneriek

19. September 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Slovenský futbalový zväz v spolupráci s UEFA štartuje nový projekt v rámci podpory rozvoja ženského futbalu. Cieľom UEFA a SFZ je nárast počtu tréneriek vo futbale.

II. liga Stretnutie zástupcov SFZ s PR a marketingovými manažérmi: Chceme budovať zaujímavý produkt

19. September 2018
SENEC (SFZ) – V utorok sa konalo v Senci stretnutie PR a marketingových manažérov klubov II. ligy so zástupcami Slovenského futbalového zväzu. Účastníci sa rozprávali o postavení súťaže, jej značke či presahu na sociálnych médiách.

Výber BFZ víťaz turnaja regionálnych výberov do 14 rokov

18. September 2018
SENEC (SFZ) – V dňoch 16.-18.9. sa na ihriskách v Senci a okolí odohral turnaj regionálnych výberov do 14 rokov (r. 2005), prvenstvo si odnáša výber BFZ.

Region‘s Cup - Angličanov obrali o výhru kamaráti z izby 101

19. September 2018
BUZAU (SFZ/ŠTEFAN KORMAN) - Jeden je z Kvašova, druhý z Dolnej Súče. Reprezentačné pozvánky ich až doteraz vždy obchádzali aj v mládežníckych kategóriách, ale pri premiére v najcennejšom drese sa nerozpakovali streliť každý po góle a rovno Angličanom! Daniel Pilný a Roman Halíček zdieľajú počas kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy amatérov v rumunskom meste Buzau spoločnú hotelovú izbu, za dverami s číslom 101 našli recept na strieľanie gólov. Už dnes sa môžu presadiť opäť, náš výber nastúpi proti Írsku.

SR WU19 Slovenky v príprave tesne podľahli Portugalčankám. Kouč Jelšic: Pridať aktivitu smerom dopredu

18. September 2018
COIMBRA (SFZ) – Futbalové reprezentantky Slovenska do 19 rokov prehrali v prvom prípravnom zápase v Portugalsku s domácimi rovesníčkami 1:2. Jediný gól zvereniek trénera Jozefa Jelšica strelila Andrea Bogorová. Odveta je na programe vo štvrtok o 12.00 nášho času.

SR 16 Víťazná premiéra trénera Fodreka

18. September 2018
SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – V prvom medzištátnom zápase trénera Branislava Fodreka na lavičke šestnástky jeho zverenci zvíťazili nad rovesníkmi z Čiernej Hory 2:1.

SR A - Vstupenky na zápas Ligy národov Česko –Slovensko možno objednávať

18. September 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Slovenský futbalový zväz oznamuje fanúšikom, že vstupenky na zápas Ligy národov Česko – Slovensko, ktorý sa odohrá 19. 11. 2018 o 20.45 v Prahe, je už možné objednávať.

SFZ 80 - Osudný let rozhodcu Repeľa

18. September 2018
BRATISLAVA (SFZ/EUGEN MAGDA) - Patril medzi tých, čo mohol náš futbal ešte roky úspešne prezentovať. Lenže v prípade medzinárodného rozhodcu Antona Repeľa zasiahla vyššia moc.

SFZ - Po bilancovaní činnosti komora pre riešenie sporov SFZ na prahu volieb

17. September 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Komora SFZ pre riešenie sporov bilancovala činnosť od svojho vzniku.