SR 16 – Na úvod prípravy remíza 1:1 v Arménsku

Sobota, 17.8.2019 06:55 | Posledná aktualizácia 17.8.2019 07:23

autor: Vladimír Dančík, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Futbalová reprezentácia do 16 rokov odštartovala novú sezónu v arménskej metropole Jerevan. Zverenci trénera Mareka Bažíka remizovali s domácimi rovesníkmi 1:1. V nedeľu o 16.00 nášho času ich čaká odveta.

Prvá akcia novej 16-tky odštartovala reprezentačnú sezónu slovenských národných tímov. Mladíci pod vedením kouča Bažíka odcestovali do Arménska, kde sú na programe dva prípravné zápasy.

V tom prvom inkasovali už v 7. minúte, no ešte do konca polčasu sa im podarilo vyrovnať, keď sa presadil obranca Róbert Stareček.

V sobotu si naši chlapci oddýchnu a v nedeľu ich čaká na ihrisku futbalovej akadémie v Jerevane odvetný duel.

ARMÉNSKO 16 – SLOVENSKO 16 1:1 (1:1)