SR 18 - Nominácia na medzinárodný turnaj Slovakia cup 2019

utorok, 14.05.2019
|
Posledná aktualizácia 15.5.2019 11:21

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentácie do 18 rokov Albert Rusnák nominoval 22-členný káder na medzinárodný turnaj Slovakia cup 2019.

Zraz hráčov je v piatok 17. mája o 13:00 v hoteli Sitno vo Vyhniach.

PROGRAM ZÁPASOV

20.05.2019 Slovensko 18 - Mexiko 18 (Žiar nad Hronom, 18:00)
21.05.2019 Slovensko 18 - Anglicko 18 (Žiar nad Hronom, 18:00)
23.05.2019 Slovensko 18 - Rusko 18 (Zvolen, 12:00)
24.05.2019 zápas o umiestnenie (Zvolen, Kremnička, Žarnovica, Žiar nad Hronom)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI

Ivan Rehák (FK Železiarne Podbrezová)
Ľubomír Belko (MŠK Žilina)

OBRANCOVIA
Marián Tandara (MŠK Žilina)
Alexander Tóth  (Slovan Bratislava)
Matúš Katunský (Železiarne Podbrezová)
Dominik Javorček (MŠK Žilina)
Matúš Malý (DAC 1904 Dunajská Streda)
Tomáš Nemčík (MŠK Žilina)
Ivan Mesík (Spartak Trnava)

STREDOPOLIARI
Dominik Topoľský (Olympique Marseille)
Adam Obert (UC Sampdoria)
Krisztián Bari (DAC 1904 Dunajská Streda)
Samuel Lavrinčík (Slovan Bratislava)
Samuel Benovič (Spartak Trnava)
Marcel Vasiľ  (FC Thun)
Adrián Mojžiš (MŠK Žilina)
Filip Lichý (Slovan Bratislava)
Sebastián Nebyla (West Ham United)

ÚTOČNÍCI
Patrik Iľko (MŠK Žilina)
Tomáš Bobček (MFK Ružomberok)
Adam Goljan (MŠK Žilina)
Dávid Strelec (Slovan Bratislava)
Sebastián Gembický (DAC 1904 Dunajská Streda)


NÁHRADNÍCI

BRANKÁRI
Viliam Hynek (MFK Karviná)
Jakub Mikunda (MŠK Žilina)
Erik Búš (FC Nitra)

OBRANCOVIA
Šimon Dolinský (DAC 1904 Dun. Streda)
Dominik Danko (AS Trenčín)
Nikolas Valo (AS Trenčín)
Šimon Ondrej (1. FC Tatran Prešov)
Oliver Burian (Spartak Trnava)
Filip Nagy (Virtus Entella)

STREDOPOLIARI
Dávid Doktorík
(DAC 1904 Dun. Streda)
Ladislav Nagy (DAC 1904 Dun. Streda)
René Holáň (MŠK Žilina)
Adrián Kaprálik (MŠK Žilina)
Patrik Danek (FC Nitra)
Michal Dopater (MFK Ružomberok)
Tomáš Kubík (MFK Ružomberok)

ÚTOČNÍK
Viktor Mička (FK Senica)

REALZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Albert Rusnák
Asistent trénera: Stanislav Macek
Tréner brankárov: Ivo Pilip
Kondičný tréner: Tomáš Vacula
Masér: Matej Chrenko
Lekárka: Diana Cipciarová
Technický vedúci: Michal Vengloš


Peter Šurin
Značky
Osoba
Albert Rusnák st.
Reprezentácia
SR 18
súťaž
Slovakia cup 2019
SFZ
nominácie
Mohlo by vás zaujímať

GRASSROOTS – Víťaz ankety U16/U17 Tomáš Suslov: Futbal znamená pre mňa všetko, podriadil som mu doteraz celý život

02.3.2020 08:54

SR 18 – Sokolíci (sa) presvedčili, že vedia hrať s každým

07.2.2020 11:29

SR 18 – Smoliarska prehra s Japonskom znamenala konečné 3. miesto

31.1.2020 23:49

SR 18 - Sokolíci vzlietli nad Mexikom

31.1.2020 19:32

SR 18 - Na úvod turnaja prehra so cťou

29.1.2020 10:10

SR 18 - Nominácia na medzinárodný turnaj v Španielsku

21.1.2020 19:08

SR 18 – Tomáš Suslov: Som šťastný futbalista, mám nemalé ambície

11.12.2019 11:26

SR 18 - Nominácia na testovanie v Stupave

08.12.2019 10:27

SR 18 – Mentálna trénerka Pšenáková: Základom fungovania je otvorená komunikácia

01.12.2019 18:42

SR 18 - Prehra, ktorá pripomenula, že aj taký vie byť futbal

28.11.2019 21:51

SR 18 - Zaslúžené víťazstvo v Podgorici

26.11.2019 17:02

SR 18 - Nominácia na dva zápasy v Čiernej Hore

24.11.2019 17:40

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner