SR WU17 – Nominácia na druhú fázu kvalifikácie ME – Elite Round

Posledná aktualizácia 06.3.2020 20:25

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval 20-členný tím na druhú fázu kvalifikácie ME 2020 – Elite Round. Zraz nominovaných je 12. marca 2020 o 13.00 v hoteli Senec v Senci. Tím odletí do Anglicka v nedeľu 15. marca.

PROGRAM ELITE ROUND
16. marca o 14.00:
Anglicko WU17 – Slovensko WU17 (St. George ́s Park)

19. marca o 14.00: Francúzsko WU17 – Slovensko WU17 (St. George ́s Park)

22. marca o 14.00: Wales WU17 – Slovensko WU17 (St. George ́s Park)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Vanesa Stachová (FC Nitra)
Karolína Viteková (FC Petržalka)

OBRANKYNE
Sára Kršiaková (Spartak Myjava)
Tereza Mrocková (ŠK Slovan Bratislava
Barbora Vargová (ŠK Slovan Bratislava)
Juliana Horváthová (MFK Dukla B. Bystrica)
Sofia Szabová (ETÖ Futball és Futsal KFT)
Zuzana Lukáčová (FC Viktoria Plzeň)
Patrícia Mudráková (MFK Dukla Banská Bystrica)

STREDOPOLIARKY
Karina Pelikánová (FC Nitra)
Laura Retkésová (Spartak Myjava)
Tamara Morávková (ŠK Slovan Bratislava)
Lenka Mazuchová (MFK Dukla B. Bystrica)
Anna Sofia Škerdová (AS Trenčín)
Tamara Jedináková (MFK Ružomberok)
Aneta Surová (FK Železiarne Podbrezová)
Karen Mak (ŠK Slovan Bratislava)

ÚTOČNÍČKY
Karolína Bayerová (ŠK Slovan Bratislava)
Katarína Vredíková (Spartak Myjava)
Pavlína Hrdličková (ŠK Slovan Bratislava)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Jana Králiková (FK Poprad)
Petra Brnčová (AS Trenčín)

OBRANKYNE
Monika Vravková (FC Baník Prievidza)
Juliana Pivarčiová (FC Spartak Trnava)
Roxana Kolárová (FC Nitra)
Sofia Jalakšová (FC Baník Prievidza)

STREDOPOLIARKY
Ella Glatzová (Spartak Myjava)
Adela Vašáková (FK TJ Sokol Brezovica)
Zuzana Nina Nárožná (MFK Dukla B. Bystrica)
Viktória Hanková (ŠK Slovan Bratislava)
Vanessa Krásna (FC Spartaka Trnava)

ÚTOČNÍČKY
Nina Huťová (AS Trenčín)

REALIZAČNÝ TÍM

Tréner: Jozef Jelšic
Asistenti trénera: Peter Januška, Patrik Durkáč
Tréner brankárok: Martin Poloha
Fyzioterapeutky: Veronika Bandíková, Petra Števulová
Lekár: Jozef Mada
Technický vedúci: Filip Trosko

Značky
SFZ
Nominácie
Reprezentácia
SR WU17
Súťaž
Kvalifikácia ME Elite Round
Mohlo by vás zaujímať

WU 17 – Nominácia na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou

31.8.2020 16:35

SR WU17 – Nominácia na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou

08.7.2020 10:21

SR WU17 – Nominácia na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou

09.6.2020 13:38

SR WU16 – Na záver turnaja UEFA Development prehra s Kostarikou

21.2.2020 12:48

SR WU16 – V La Mange veľmi cenný triumf nad Talianskom po penaltách

21.2.2020 12:40

SR WU16 – Na úvod Development Tournament prehra s Nórskom

15.2.2020 23:02

SR WU17 – Jelšic o kempe: Doladili sme veci, zdolali silné Rusko. Veľká spokojnosť

12.2.2020 10:57

SR WU17 - Hrdinka Stachová: Zabránila gólu, skončila v bezvedomí a po prebratí myslela na spoluhráčky

10.2.2020 10:31

SR WU17 – Po dobrom výkone Rusko padlo, hrdinka Stachová skončila v nemocnici

09.2.2020 08:32

SR WU16 – Nominácia na UEFA Development turnaj v La Mange

06.2.2020 09:35

SR WU17 – V prvom dueli roka tesná prehra s Ruskom

06.2.2020 08:27

SR WU17 - Nominácia na kemp a prípravný dvojzápas s Ruskom

05.2.2020 07:56

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.