U21 - Sokolíci zlomili Fínov za polhodinu a vyhrali 4:0, dvojgólový Kaprálik

Posledná aktualizácia 12.6.2021 18:28

NITRA (TASR/SFZ) - Futbaloví reprezentanti Slovenska do 21 rokov zdolali v záverečnom prípravnom stretnutí tejto sezóny Fínsko 4:0. O osude zápasu rozhodli zverenci trénera Jaroslava Kentoša už v prvom polčase. Po góloch Rolanda Galčíka, Mateja Trusu a dvoch zásahoch Adriána Kaprálika viedli do prestávky štvorgólovým rozdielom.

SLOVENSKO U21 - FÍNSKO U21 4:0 (4:0)
Góly: 23. a 38. Kaprálik, 10. Galčík, 34. Trusa
ŽK: Slebodník - Nurmi.
Rozhodovali: Á. Farkas - Vígh-Tarsonyi, Bornemissza (všetci Maďarsko)
SLOVENSKO U21: Ludha (46. Belko) - Suľa (57. P. Kováčik), Kóša (73. Pišoja), Obert (73. Nemčík), Vojtko (46. D. Javorček) – Nebyla (46. Myslovič), Lichý (46. Gono), J. Bernát (57. Šviderský) – Kaprálik (57. Slebodník), Trusa (46. Kadák), Galčík (46. A. Goljan). Tréner: Jaroslav Kentoš
FÍNSKO U21: Sinisalo (62. Leislahti) – Tihi, Katz (78. Koskela), Vainionpaa (46. Koski), Almen (46. Rale) – Hannola (62. Pyyhtiä), Markiev, Oksanen (78. Nurmi) – Mommo (46. Terho), Olusanya (78. Sarr), Mastokangas (62. Ojanen). Tréner: Juha Malinen.

12.6.2021 18:27

U21 – Asistent trénera Auxt pred zápasom s Fínskom: Aby nám hráči zamotali hlavy

07.6.2021 13:23

U21 – Najmladší sokolík Sebastián Kóša: Zbieranie lôpt, či vylievanie vody, to je to najmenej

06.6.2021 11:35

U21 – Krajčírik a Nebyla sa po prehre s Rakúskom zhodli: Súper bol silný v hre s loptou

05.6.2021 10:17

U21 – Sokolíci podľahli Rakúšanom o gól

04.6.2021 22:08

U21 – Tréner Goljan a stopér Pišoja pred zápasom s Rakúskom: Podať dobrý výkon a hrať na víťazstvo

04.6.2021 18:05

U21 – Adam Obert zo Sampdorie Janov prvý raz medzi sokolíkmi: Škriniara si v klube veľmi vážia

01.6.2021 08:00

U21 – Nováčik Šviderský po sezóne v Manchestri už oddychoval: Veľká pocta byť na zraze

31.5.2021 08:00

U21 – Sokolíci odštartovali posledný kemp pred štartom kvalifikácie, tréner Kentoš privítal 22 hráčov

30.5.2021 17:54

U21 – Tréner Kentoš povolal na prípravné zápasy proti Rakúsku a Fínsku 23 hráčov, 6 nováčikov

26.5.2021 10:39

U21 – Sokolíci v júni proti Rakúsku a Fínsku

06.5.2021 14:13

U21 – Tréner Kentoš o víťazstve na Antalya Cupe: Chlapci ukázali dobrú mentalitu a súdržnosť

02.4.2021 09:09

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.