www.futbalsfz.sk

Úradná správa SFZ č. 18 zo dňa 2. 11. 2018

piatok, 02.11.2018
|
Posledná aktualizácia 02.11.2018 14:03

BRATISLAVA (SFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu


ODDELENIE RIADENIA SÚŤAŽÍ

Schvaľuje: 

II. liga muži, 17. kolo: Pohronie – Lipany  9. 11. o 17:00.

ŠPORTOVO – TECHNICKÁ KOMISIA

Schvaľuje:

Slovnaft Cup, 5. kolo: Žilina – Sereď  6. 11. o 17:00.

U19:

15. kolo: Nitra – Poprad 17. 11. o 13:00 na UT, Slovan BA – Ružomberok 14. 11. o 13:00;

16. kolo: Poprad – Slovan BA, v pôvodnom termíne, ale na ihrisku Poprad-Veľká;

17. kolo: D. Streda – Poprad 1. 12. o 14:00.

U17/16:

14. kolo: Ružomberok – Poprad 10. 11. o 10:00 / 12:15 na UT;

17. kolo: Slovan BA – Podbrezová 27. 11. o 12:00 / 14:15 na UT (Prievoz).

U15/14:

9. kolo: Púchov – Dubnica 7. 11. o 16:00 / 18:00 na UT v Dubnici;

11. kolo: Lokomotíva Košice – Prešov, v pôvodnom termíne, ale na ihrisku Sokoľ, Snina – FC Košice 9. 11. o 13:00 / 15:00.

U13/12:

10. kolo: Lokomotíva Košice – FC Košice  30. 10. o 13:00 / 14:30 na ihrisku Sokoľ;

11. kolo: Nitra – Petržalka  11. 11. o 10:00 / 11:30 (UT). 

ŠTK – ženský futbal:

Žiada kluby MFK Ružomberok a Tatran Prešov (obe WU15) o písomné zdôvodnenie, cez ISSF, z akého dôvodu sa neodohralo stretnutie 9. kola, do 7. 11. 2018

Schvaľuje:

II. liga, skupina B, 11. kolo: Beluša – Podhorie 10. 11. o 14:00 (UT Dubnica).

WU19/15, 11. kolo: Slovan BA – D. Streda 11. 11. o 10:00 / 12:00 (UT Prievoz).

Kontumuje stretnutie 9. kola WU19 Trnava – Senica 3:0, podľa SP, čl.11/2, s použitím čl. 82/1/b.

Odstupuje na DK SFZ FK Senica (WU19), za nepricestovanie na stretnutie 9. kola a spôsobenie jeho neodohrania.

DISCIPLINÁRNA KOMISIA

Vylúčení po ČK. Disciplinárna sankcia (ďalej len DS) – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu, podľa čl. 9/2b2 DP:

U434: Dávid Bank (Partizán Bardejov BŠK, I. LSŽ U15), vylúčený za HNS – držanie súpera v jasnej gólovej príležitosti, podľa čl. 46/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 46/2 DP, od 29.10.2018.

U435: Adam Malec (MFK Dukla B. Bystrica, I. LSŽ U14), vylúčený za HNS – hra rukou v jasnej gólovej príležitosti, podľa čl. 46/1a DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 46/2 DP, od 1.11.2018.

U436: Karolína Viteková (ŠK Slovan Bratislava, I. liga žiačky WU15, skupina A), vylúčená za HNS – podrazenie súpera riskantným spôsobom pred PÚ v jasnej gólovej príležitosti, podľa čl. 46/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 46/2 DP, od 1.11.2018.

Vylúčení po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b2 DP a čl. 37/3 DP:

U437: Peterson Silvino Da Cruz (FC ŠTK 1914 Šamorín, II. liga), od 27.10.2018.

U438: Pavol Popovec (ŠK Odeva Lipany, II. liga), od 28.10.2018.

U439: Erik Vrška (FC Spartak Trnava, I. LMD U17), od 1.11.2018.

DS po 5. ŽK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 37/5a DP: 

U440: Zsolt Kalmár (FK DAC 1904 D. Streda, Fortuna liga).

U441: Martin Baran (FK Železiarne Podbrezová, Fortuna liga).

U442: Jakub Sedláček (FK Železiarne Podbrezová, Fortuna liga).

U443: Richard Kačala (1. FC Tatran Prešov, II. liga).

U444: Lukáš Mihálik (FC Lokomotíva Košice, II. liga), všetci od 28.10.2018.

U445: Ján Minárik (MŠK Žilina, II. liga).

U446: Matej Moško (MŠK Žilina, II. liga), obaja od 27.10.2018.

U447: Samir Nurković (KFC Komárno, II. liga), od 29.10.2018.

U448: Marián Štrbák (FC ŠTK 1914 Šamorín, II. liga), od 27.10.2018.

U449: Patrik Kavoň (FC Petržalka, II. liga), od 29.10.2018.

U450: Dominik Martišiak (FK Senica, I. LSD U19).

U451: Igor Brozman (FK Železiarne Podbrezová, I. LMD U17), obaja od 28.10.2018.

U452: Peter Fedorco (MFK Snina, I. LSŽ U15), od 2.11.2018.

U453: KFC Komárno (II. liga).  Berie na vedomie stanovisko klubu k U410 a za HNS diváka (vulgárne výroky voči R) a nedostatočnú US (umožnenie vniknutia diváka do priestorov ihriska pri vchode do tribúny) počas stretnutia 14. kola II. ligy KFC Komárno – FK Pohronie ŽH/Dolná Ždaňa, podľa čl. 57/1a, c DP ukladá DS – finančnú pokutu 200 €, podľa čl. 57/2 a čl. 12/6 DP.

U454: MFK Skalica (II. liga). Na základe Správy delegáta stretnutia a Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí, za nedostatočnú US (umožnenie vnesenia a použitia pyrotechniky) počas stretnutia 14. kola II. ligy MFK Skalica – FC Petržalka, podľa čl. 57/1b DP ukladá DS – pokarhanie, podľa čl. 57/2 a čl. 11 DP.

U455: FC Petržalka (II. liga). Berie na vedomie stanovisko klubu k U412 a za HNS divákov (vulgárne pokriky, použitie pyrotechniky a vhadzovanie balónov do ihriska) počas stretnutia 14. kola II. ligy MFK Skalica – FC Petržalka, podľa čl. 58/1a, b, f DP ukladá DS – finančnú pokutu 300 €, podľa čl. 58/3, čl. 36/2a a čl. 12/6 DP.

U456: Balázs Borbély (1110290, T, FC Petržalka, II. liga). Berie na vedomie stanovisko menovaného k U413, bez prijatia DS, podľa čl. 78/2 DP.

U457: FC Nitra (Slovnaft Cup). Berie na vedomie stanovisko klubu k U414 a za HNS diváka (vulgárne výroky voči R) počas stretnutia osemfinále Slovnaft Cupu FC Nitra – MFK Tatran L. Mikuláš, podľa čl. 58/2a DP ukladá DS – upozornenie, podľa čl. 58/3 a čl. 10 DP.

U458: Ľubomír Moravčík (1178139, FC Nitra, Slovnaft Cup). Berie na vedomie stanovisko menovaného k U415 a za HNS (vulgárne výroky) počas stretnutia osemfinále Slovnaft Cupu FC Nitra – MFK Tatran L. Mikuláš, podľa čl. 48/1c DP ukladá DS – finančnú pokutu 250 €, podľa čl. 48/2b a čl. 12/3 DP.

U459: Achraf El Mahdioui (1388267, AS Trenčín, Slovnaft Cup). Berie na vedomie stanovisko menovaného k U423 a za HNS (vulgárne výroky voči AR1) po skončení stretnutia osemfinále Slovnaft Cupu MFK Skalica – AS Trenčín, podľa čl. 48/1a DP ukladá DS – finančnú pokutu 300 €, podľa čl. 48/2a a čl. 12/2 DP.

U460: Ricardo Moniz (1405065, AS Trenčín, Fortuna liga). Na základe Správy delegáta stretnutia a Záznamu o činnosti náhradného rozhodcu, začína disciplinárne konanie a žiada klub aj menovaného o písomné stanovisko k HNS (opustenie TZ, vulgárne výroky voči R s následným vykázaním z lavičky náhradníkov na tribúnu) počas stretnutia 13. kola FL MFK Ružomberok – AS Trenčín, podľa čl. 71/1, 3a, b DP, do 6.11.2018. 

U461: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (Fortuna liga). Na základe Správy delegáta stretnutia, Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí a Záznamu o činnosti náhradného rozhodcu, začína disciplinárne konanie a žiada klub o písomné stanovisko k HNS divákov (vulgárne pokriky a vhodenie podsedáka na HP) počas stretnutia 13. kola FL FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – FC Spartak Trnava, podľa čl. 71/1, 3a, b DP a zároveň žiada o presnú identifikáciu diváka, do 6.11.2018.

U462: MFK Dukla B. Bystrica (II. liga). Na základe Správy delegáta stretnutia, Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí a priloženej fotodokumentácie, začína disciplinárne konanie a žiada klub o písomné stanovisko k HNS divákov (použitie pyrotechniky) a nedostatočnú US (umožnenie vnesenia a použitia pyrotechniky s prerušením hry) počas stretnutia 15. kola II. ligy MFK Dukla B. Bystrica – 1. FC Tatran Prešov, podľa čl. 71/1, 3a, b DP, do 6.11.2018.

U463: ŠK Štiavnik (II. liga ženy, skupina B). Berie na vedomie podnet klubu k stretnutiu 9. kola II. liga ženy, skupina B GFC Topoľčany – ŠK Štiavnik a odstupuje vec na doriešenie ŠTK SFZ. 

U464: Ewerton Paixao Da Silva (FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, Slovnaft Cup). Berie na vedomie žiadosť menovaného o zmenu DS, uloženej U399 a podľa čl. 41/1, 2 DP podmienečne upúšťa od výkonu jej zvyšku (1 týždeň) a určuje skúšobnú dobu do 30.6.2019.

U465: FK Senica. Žiada klub o písomné stanovisko k úhrade odstupného za hráča Marek Pittner (1310369), podľa čl. 37/2 RaPP SFZ a o  zaslanie potvrdenia o úhrade odstupného klubu MFK Nová Baňa, do 7.11.2018. 

U466: MFK Nová Baňa. Žiada klub o predloženie písomnej dohody s FK Senica o odstupnom za hráča Marek Pittner (1310369), podľa čl. 37/2 RaPP SFZ, do 7.11.2018. 

Najbližšie zasadnutie DK SFZ sa uskutoční 8. 11. 2018 v sídle SFZ v Bratislave.

Odvolanie proti rozhodnutiu Disciplinárnej komisie SFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP) sa podáva na Disciplinárnu komisiu SFZ v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia Disciplinárnej komisie SFZ (čl. 84 ods. 1 DP).

TECHNICKÝ ÚSEK – VZDELÁVANIE TRÉNEROV

Oznamuje trénerom, že v spolupráci s TMK ObFZ Prievidza organizuje v Prievidzi Školenie trénerov UEFA Grassroots C licencie (17.11. – 2.12.2018). Prihlášky je potrebné zaslať do 9.11.2018. Podrobné informácie sú na webstránke SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Školenia a na stránke ObFZ Prievidza.

Oznamuje trénerom, že v spolupráci s TMK ObFZ Trenčín organizuje v Trenčíne Školenie trénerov UEFA Grassroots C licencie (17.11. – 9.12.2018). Prihlášky je potrebné zaslať do 9.11.2018. Podrobné informácie sú na webstránke SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Školenia.

Oznamuje trénerom, že v spolupráci s TMK ObFZ N. Zámky organizuje v N. Zámkoch Školenie trénerov UEFA Grassroots C licencie (1.12.2018 – 3.2.2019). Prihlášky je potrebné zaslať do 25.11.2018. Podrobné informácie sú na webstránke SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Školenia.

Oznamuje trénerom, že dňa 9.11.2018 v Tatranskej Lomnici (prax) a v Starej Lesnej (teória) organizuje Seminár trénerov ženského futbalu SFZ, ktorý SFZ uznáva držiteľom UEFA GC/B/A licencie k ďalšiemu vzdelávaniu v rozsahu 5 hodín. Prihlášky je potrebné zaslať do 5.11.2018. Podrobné informácie sú na webstránke SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Vzdelávanie.

Oznamuje trénerom, že v spolupráci s TMK SsFZ dňa 17.11.2018 v B. Bystrici organizuje Seminár trénerov UEFA GC/B licencie, ktorý SFZ uznáva k ďalšiemu vzdelávaniu trénerov v rozsahu 6 hodín. Prihlášky je potrebné zaslať do 10.11.2018. Podrobné informácie sú na webstránke SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Vzdelávanie.

Oznamuje trénerom, že v spolupráci s TMK BFZ dňa 23.11.2018 v Bratislave (FTVŠ UK) organizuje Seminár trénerov UEFA GC/B licencie, ktorý SFZ uznáva k ďalšiemu vzdelávaniu trénerov v rozsahu 5 hodín. Prihlášky je potrebné zaslať do 18.11.2018. Podrobné informácie sú na webstránke SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Vzdelávanie.

Oznamuje trénerom, že v spolupráci s TMK P. Bystrica dňa 1.12.2018 v P. Bystrici organizuje Seminár trénerov UEFA GC licencie, ktorý SFZ uznáva k ďalšiemu vzdelávaniu trénerov v rozsahu 8 hodín. Prihlášky je potrebné zaslať do 19.11.2018. Podrobné informácie sú na webstránke SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Vzdelávanie.

Oznamuje trénerom, že v spolupráci s TMK Prievidza dňa 9.12.2018 v Prievidzi organizuje Seminár trénerov UEFA GC licencie, ktorý SFZ uznáva k ďalšiemu vzdelávaniu trénerov v rozsahu 8 hodín. Prihlášky je potrebné zaslať do 3.12.2018. Podrobné informácie sú na webstránke SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Vzdelávanie.

Oznamuje trénerom, že v spolupráci s TMK ObFZ Trenčín dňa 8.12.2018 v Trenčíne organizuje Seminár trénerov UEFA GC licencie, ktorý SFZ uznáva k ďalšiemu vzdelávaniu trénerov v rozsahu 8 hodín. Prihlášky je potrebné zaslať do 3.12.2018. Podrobné informácie sú na webstránke SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Vzdelávanie alebo na stránke ObFZ Trenčín.

KOMISIA ROZHODCOV

Ospravedlnenia: Ihring 16. – 17. 11., Pozor 17. – 18. 11., Ferenc od 26. 10., do prihlásenia, Matulová 11. 11. a 30. 11. – 2. 12.

Úsek PR – ospravedlnenia: Špivák 17. – 20. 11.

KOMISIA DELEGÁTOV

V spolupráci s KRaD ZsFZ na dni 24. – 25.11.2018 a 1. – 2.12.2018 pripravuje Licenčný seminár Delegáta zväzu licencie "A". Záujemcovia z radov športových odborníkov, ktorí majú záujem o predĺženie licencie alebo noví záujemcovia o získanie licencie “A“, sa môžu predbežne prihlásiť na e-mailovej adrese p. Eduarda  Chalmovianskeho (eduard.chalmoviansky@gmail.com) do 10.11.2018, aby postupne obdržali pokyny a materiály k príprave na seminár a absolvovali online testy. V prihláške na Licenčný seminár  je potrebné uviesť, na ktorú formu vzdelávania sa záujemca prihlasuje. Organizátor upozorňuje, že z dôvodu kapacitných možností, môže určiť prihlásenému aj dátum konania seminára. Miesto, výška poplatku a program seminára bude oznámený  v dostatočnom predstihu a zaslaný všetkým prihláseným na e-mailovú adresu.  Tlačivá – prihlášku na seminár a potvrdenie o lekárskej prehliadke, záujemcovia nájdu na stránke www.futbalsfz.sk, v sekcii: komisie a iné orgány / odborné komisie SFZ / komisia delegátov SFZ.

Ospravedlnenia: Labanc 9. – 19. 11., Džubák 16 . – 20. 11.

SLOVENSKÝ FUTSAL

Výkonný výbor SF:

  • na základe návrhu Exekutívy SF schválil spôsob aplikácie článku A/7/b RS 2018/2019: „Každý klub si do 7 dní od vydania tejto ÚS zaregistruje do ISSF zmluvný vzťah s trénerom podľa postupu stanoveného Exekutívou SF; touto registráciou sa bude považovať povinnosť vyplývajúca z RS 2018/2019 ohľadom trénera za splnenú;“
  • na základe odôvodnenej žiadosti Exekutívy SF vydáva nasledovné rozhodnutie k úprave registračného obdobia pre súťažný ročník 2018/2019 nasledovne: „Koniec letného registračného obdobia, uvedený v článku 7/1/a prílohy č. 3 Registračného a prestupového poriadku sa pre súťažný ročník 2018/2019 upravuje na 30.11.2018; to neplatí pre kluby hrajúce Varta Futsal Ligu;“
  • prijal za členov SF kluby Partizán Bardejov BŠK, a. s. IČO: 50977954 a MŠK Nové Zámky – futsal, občianske združenie, IČO: 51956667;
  • na základe návrhu Exekutívy SF schválil zmenu v článku 27/2/a Súťažného poriadku SF v nasledovnom znení: „(2) Riadiaci zväz súťaže môže organizovať a riadiť súťaž mládeže v týchto vekových kategóriách: a) juniori, ktorá zahŕňa vekové úrovne U16 až U20,“

Exekutíva v oblasti športovo-technických konaní (Ján Ploštica, exekutiva@futsalslovakia.sk):

  • upozorňuje kluby hrajúce VARTA Futsal ligu na dôsledné plnenie RS VARTA Futsal ligy, v súvislosti so zabezpečením a organizáciou stretnutia a dôsledného plnenia povinnosti usporiadateľa stretnutia smerom k TV spoločnostiam prítomným na stretnutí. V prípade zistených nedostatkov bude klub riešený v zmysle RS 2018/2019, prípadne odstúpený na DK SFZ;
  • vyzýva kluby, ktoré nemajú vysporiadané záväzky voči SFZ a SF (Partizán Bardejov – futsal, BNP Team Vranov), príp. voči iným členom SF, aby tak v záujme splnenia podmienok zaradenia do súťaží SF a regionálnych združení SF bezodkladne vykonali; z dôvodu nesplnenia finančných záväzkov uvedené kluby majú zastavenú súťažnú činnosť a výkon matričných úkonov v SF;
  • oznamuje opravu US č.17 

            Rehab Klinik Baraberi – Wild Boys´02 BA, 5.11. o 19:45 Interhala BA (Botka, Molnár, Jablonický);

  • oznamuje ÚHČ 8. kola VARTA futsal ligy.

          MIMEL Lučenec – Lion car MIBA B. Bystrica, 9. 11. o 19:00 ŠH Aréna Lučenec (Bohun, Grom, Fischer);

          Futsal Team Levice – MŠK Žilina futsal, 9. 11. o 19:30 ŠH Levice (Botka, Molnár, Kubinec);

          Wild Boys´02 Bratislava - Pinerola Futsal 1994, 9. 11. o 20:30 Interhala BA (Behančin, Belavý, Kuspán);

          ŠK Makroteam Žilina – Rehab Klinik Baraberi, 10. 11. o 20.00 ŠH Rosinky (Šlapka, Badura, Slimák).

Exekutíva v oblasti riadenia R a DZ (Marián Fischer, rozhodcovia@futsalslovakia.sk):

  • zmeny v obsadení: 

          Pinerola Futsal 1994 – Futsal Team Levice, 2. 11. o 20:10, Marko za Budač;  
          Lion car MIBA B. Bystrica – ŠK Makroteam Žilina, 2. 11. o 20:00, Budač za Marko.

  • oznamuje, že SF, v spolupráci s KD SFZ, organizuje v dňoch 24. – 25.11.2018 Licenčný seminár Delegáta futsalu. Záujemcovia z radov športových odborníkov, ktorí majú záujem o získanie tejto licencie, alebo noví záujemcovia o získanie licencie, sa môžu predbežne prihlásiť na emailovej adrese rozhodcovia@futsalslovakia.sk do 10.11.2018, aby postupne obdržali pokyny a materiály k príprave na seminár. V prihláške na Licenčný seminár je potrebné uviesť, na ktorú formu vzdelávania sa záujemca prihlasuje. Organizátor upozorňuje, že z dôvodu kapacitných možností môže určiť prihlásenému záujemcovi aj dátum konania seminára. Miesto, výšku poplatku a program seminára bude oznámený v dostatočnom predstihu a zaslaný prihláseným záujemcom na ich emailovú adresu. Tlačivá prihlášky na seminár a potvrdenia o lekárskej prehliadke sú na webstránke SFZ / odborné komisie / komisia delegátov SFZ. Absolvovanie seminára je pre všetkých aktívnych delegátov VARTA Futsal ligy povinné;
  • ospravedlnenia: Botka 17. 11., M. Budáč 17. – 20.11.;

Exekutíva v oblasti mládeže (Dušan Štaffen, mladez@futsalslovakia.sk):

           4. 11. 2018 (ŠH Žilina – Rosinky) – nedeľa (Michna – Ján Nemček)

           11:00 MŠK Žilina FUTSAL – FK Ekoprim Prešov

           12:00 ŠK Makroteam Žilina – Galaktik Košice

           13:15 MŠK Žilina FUTSAL – Galaktik Košice

           14:15 ŠK Makroteam Žilina – FK Ekoprim Prešov

           6. 11. 2018 (ŠH Levice) – utorok (Molnár – Poruban)

           11:00 Futsal Team Levice – MIMEL Lučenec

           12:15 Lion Car MIBA B. Bystrica – Mimel Lučenec

           13:30 Futsal Team Levice – Lion Car MIBA B. Bystrica

           11. 11. 2018 (ŠH Mladosť) – nedeľa (Grom – Bublávek)

           11:00 Pinerola futsal 1994 – TNF SAN MIA Kanianka

           12:00 Wild boys ´02 Bratislava – FC Bíli Andeli futsal Trnava

           13:15 Pinerola futsal 1994 – FC Bíli Andeli futsal Trnava

           14:15 Wild boys ´02 Bratislava – TNF SAN MIA Kanianka

Exekutíva v oblasti ženského futsalu (Lukáš Berec, women@futsalslovakia.sk):

  • oznamuje, že predpokladaný začiatok ženskej futsalovej ligy bude 24. – 25. novembra, vyžrebovanie bude v najbližšej úradnej správe;
  • predkladá termínovník, kde sú uvedené termíny kôl (turnajov);
  • oznamuje, že všetky kluby sú povinné uhradiť zábezpeku 150 € na účet: SK80 1100 0000 0026 2576 2389, do 10.11.2018;
  • oznamuje, že všetky kluby sú povinné odoslať informácie do adresára: kontaktná osoba, e-mail, telefónne číslo, adresa domácej haly – termín: bezodkladne.

Exekutíva v oblasti matričných konaní (Ivan Čuhár,  matrika@futsalslovakia.sk)

Oznamuje zrealizované matričné úkony:

Základné registrácie:

1273722  Dominik Olejka  TNF SAN MIA KANIANKA

1282719  Patrik Korenačka  TNF SAN MIA KANIANKA

1278027  Karol Praženica  Lion car MIBA B. Bystrica

1282011  Šimon Brindza  TNF SAN MIA KANIANKA

1326334 Michaela Kaštiaková  TNF SAN MIA KANIANKA

1282748  Tibor Kmeť  TNF SAN MIA KANIANKA

1362907  Samuel Zajac  Lion car MIBA B. Bystrica

1282820  Juraj Lokaj  TNF SAN MIA KANIANKA

1306227  Zuzana Monoková FK Ekoprim Prešov

1315541 Dominika Mihoková FK Ekoprim Prešov

1307849  Žaneta Štefaniková FK Ekoprim Prešov

1373355  Tamara Onofrejová  FK Ekoprim Prešov

1379868  Laura Belišová  FK Ekoprim Prešov

1376146  Nikola Senderáková  FK Ekoprim Prešov

1277297  Timon Izák  Futsal Team Levice

1289428  Luboš Kúdela  Futsal Team Levice

Prestup:

1249627  Martin Štrbák  Pinerola Futsal 1994 - Wild Boys '02 Bratislava

1174977  Martin Dudáš  MFK Ivekol N. Zámky - ŠK Slovan Bratislava futsal

1184986  Vladimír Voroňák  Partizán Bardejov futsal - Angels Humenné

Prestup s obmedzením do 30.6.2019:

1275173  Lukáš Bobek  Lion car MIBA B. Bystrica - TNF SAN MIA KANIANKA

Voči rozhodnutiam Exekutívy SF je možné sa odvolať v zmysle RS alebo SP SF.

SEKRETARIÁT

Všetky platné predpisy (poriadky, organizačné pokyny, smernice a iné predpisy) SFZ sú verejne prístupné  na http://www.futbalsfz.sk/sfz-legislativa.


Milan Vojtek
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner