Úradná správa SFZ č. 20 zo dňa 15.11.2019

Posledná aktualizácia 15.11.2019 14:00

BRATISLAVA (SFZ) - úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu


DISCIPLINÁRNA KOMISIA

Vylúčení po ČK. Disciplinárna sankcia (ďalej len „DS“)  – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu, podľa čl. 9/2b2 DP:

U441: Juraj Martinček (MŠK Púchov, II. liga), vylúčený za HNS – zmarenie jasnej gólovej príležitosti podrazením súpera mimo pokutového územia, podľa čl. 46/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 46/2 DP, od 10.11.2019.

U442: Matúš Ružinský (ŠK Slovan Bratislava futbal, II. liga), vylúčený za HNS – zmarenie jasnej gólovej príležitosti podrazením súpera mimo pokutového územia, podľa čl. 46/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 46/2 DP, od 10.11.2019.

U443: Márk Darázs (ŠK 1923 Gabčíkovo, II. LSD U19), vylúčený za HNS – zmarenie jasnej gólovej príležitosti úmyselnou hrou rukou v pokutovom území, podľa čl. 46/1a DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 46/2 DP, od 10.11.2019.

U444: Bálint Fehér (ŠK 1923 Gabčíkovo, II. LSD U19), vylúčený za HNS – podrazenie súpera vykonané nadmernou silou, podľa čl. 45/1 DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 45/2a DP, od 10.11.2019.

U445: Peter Tabernaus (FK POHRONIE Žiar n. Hronom Dolná Ždaňa, II. LMD U17), vylúčený za HNS – vrazenie do súpera zozadu nadmernou silou v prerušenej hre, podľa čl. 49/1a DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 2 súťažné stretnutia, podľa čl. 49/2a DP, od 11.11.2019.

U446: Samuel Sekáč (JUPIE FŠ Mareka Hamšíka, I. LSŽ U15), vylúčený za HNS – zmarenie jasnej gólovej príležitosti zakázanou hrou rukou podľa čl. 46/1a DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 46/2 DP, od 10.11.2019.

Vylúčení po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b2 DP a čl. 37/3 DP.

U447: Adam Strnisko (MFK Skalica, II. LMD U17), od 10.11.2019.

U448: Matej Nosáľ (FK Železiarne Podbrezová, I. LSŽ U15), od 11.11.2019. 

U449: Orsolya Rublíková (NMŠK 1922 Bratislava, I. liga ženy), od 11.11.2019.

DS po 5. ŽK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 37/5a DP:

U450: Besir Demiri (MŠK Žilina, Fortuna liga), od 10.11.2019.

U451: Zoltán Varjas (KFC Komárno, II. liga), od 9.11.2019. 

U452: Aldo Omar Baez (FC ŠTK 1914 Šamorín, II. liga), od 11.11.2019.

U453: Matej Chorvát (MŠK Námestovo, II. LSD U19), od 11.11.2019.

U454: Filip Zelníček (MFK Skalica, II. LSD U19), od 10.11.2019.

U455: Filip Drgoňa (SDM Domino, II. LSD U19), od 9.11.2019.

U456: Juraj Ferenc (FK Humenné, I. LSŽ U15), od 10.11.2019.

U457: Miroslav Michal Moravčík (MFK Tatran L. Mikuláš, I. LSŽ U15), od 9.11.2019.

U458: ŠK Slovan Bratislava futbal (Fortuna liga). Na základe Správy delegáta stretnutia a Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí, začína disciplinárne konanie a žiada klub o písomné stanovisko k HNS divákov (vulgárne pokriky s provokatívnou propagáciou hnutia potláčajúcou základné práva a slobody) počas stretnutia 15. kola FL FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – ŠK Slovan Bratislava, podľa čl. 71/1, 3a, b DP, do 19.11.2019.

U459: Berie na vedomie Správu delegáta stretnutia a Oznámenie delegáta zväzu o zistených nedostatkoch zo stretnutia 15. kola FL MŠK Žilina – MFK Ružomberok.

U460: Juraj Piroska (1159936, FC Petržalka, II. liga). Na základe Správy delegáta stretnutia začína disciplinárne konanie a žiada menovaného o písomné stanovisko k HNS (hrubá urážka delegovaných osôb) počas stretnutia 17. kola II. ligy FC Petržalka – Partizán Bardejov BŠK, podľa čl. 71/1, 3a, b DP, do 19.11.2019.

U461: KR SFZ.  Na základe Správy delegáta stretnutia žiada odbornú komisiu o písomné stanovisko k hrubej urážke delegovaných osôb hráčom domácich č. 33 Juraj Piroska v 83. minúte stretnutia 17. kola II. ligy FC Petržalka – Partizán Bardejov BŠK, konaného dňa 10.11.2019, do 19.11.2019

U462:  FC Košice (II. liga). Na základe Správy delegáta stretnutia, Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí a priloženej fotodokumentácie, začína disciplinárne konanie a žiada klub o písomné stanovisko k HNS divákov (vulgárne pokriky, hrubé urážky SFZ, strhnutie vlajky SFZ a vhodenie predmetu do tváre R) počas stretnutia 17. kola II. ligy Slavoj Trebišov – FC Košice, podľa čl. 71/1, 3a, b DP, do 19.11.2019.

U463: Slavoj Trebišov (II. liga). Na základe Správy delegáta stretnutia, Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí a priloženej fotodokumentácie, začína disciplinárne konanie a žiada klub o písomné stanovisko k nedostatočnej US (nezabezpečenie bezpečnostných opatrení na zabránenie masových výtržností) počas stretnutia 17. kola II. ligy Slavoj Trebišov – FC Košice, podľa čl. 71/1, 3a, b DP, do 19.11.2019.

U464: Berie na vedomie Správu delegáta stretnutia a Oznámenie delegáta zväzu o zistených nedostatkoch zo stretnutia 17. kola II. ligy MFK Tatran L. Mikuláš – MŠK Púchov.

U465: OFK STRÁŽAN Hubošovce. Berie na vedomie splnenie povinnosti uloženej klubu U355  vo  veci  č. k. KS / 9 / 2018  navrhovateľa OcŠK  Pozdišovce  proti odporcovi OFK STRÁŽAN Hubošovce.

U466: FC Čaka (II. liga, ženy). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za nenastúpenie družstva na stretnutie 11. kola II. ligy ženy FC Petržalka – FC Čaka ukladá DS – finančnú pokutu 300 €, podľa čl. 64/1a, 5 DP, v spojení s čl. 7/1c RS. 

U467: Peter Voško (1273266, Partizán Bardejov BŠK, II. liga). Na základe písomného stanoviska odbornej komisie KR SFZ, konanie voči menovanému za udelenie 2.ŽK/ČK v stretnutí 17. kola II. ligy FC Petržalka – Partizán Bardejov BŠK zastavuje a zároveň ruší účinky ČK, podľa čl. 78/5a DP.

U468: Katarína Vredíková (1333777). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za neoprávnený štart v stretnutí 8. kola I. ligy ženy FC Spartak Trnava – Spartak Myjava, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu na 2 týždne, podľa čl. 53/2b a čl. 39/1, 2 DP, od 23.03.2019.

U469: Michal Odehnal (1402174, VD). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za umožnenie neoprávneného štartu hráča v stretnutí 8. kola I. ligy ženy FC Spartak Trnava – Spartak Myjava, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie na 2 týždne a zákaz vstupu do šatní, technickej zóny, vrátane priestorov hráčskej lavičky, podľa čl. 53/3b, čl. 16/2 a čl. 19/1 DP, od 23.3.2020

U470: Iveta Neveďalová (1244117, T/K). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za umožnenie neoprávneného štartu hráčky v stretnutí 8. kola I. ligy ženy FC Spartak Trnava – Spartak Myjava, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie na 2 týždne a zákaz vstupu do šatní, technickej zóny, vrátane priestorov hráčskej lavičky, podľa čl. 53/3b, čl. 16/2 a čl. 19/1 DP, od 23.3.2020.

U471: Karina Pelikánová (1280320). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za neoprávnený štart v stretnutí 8. kola I. ligy ženy NMŠK 1922 Bratislava – FC Nitra, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu na 2 týždne, podľa čl. 53/2b a čl. 39/1, 2 DP, od 23.3.2020.

U472: Roxana Kolárová (1277879). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za neoprávnený štart v stretnutí 8. kola I. ligy ženy NMŠK 1922 Bratislava – FC Nitra, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu na 2 týždne, podľa čl. 53/2b a čl. 39/1,2 DP, od 23.3.2020.

U473: Katarína Tancíková (1392885, VD). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za umožnenie neoprávneného štartu hráča v stretnutí 8. kola I. ligy ženy NMŠK 1922 Bratislava – FC Nitra, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie na 2 týždne a zákaz vstupu do šatní, technickej zóny, vrátane priestorov hráčskej lavičky, podľa čl. 53/3b, čl. 16/2 a čl. 19/1 DP, od 23.3.2020

U474: František Urbanič  (1258950, T). Na základe podnetu ŠTK  SFZ,  za umožnenie neoprávneného štartu hráča v stretnutí 8. kola I. ligy ženy NMŠK 1922 Bratislava – FC Nitra, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie na 2 týždne a zákaz vstupu do šatní, technickej zóny, vrátane priestorov hráčskej lavičky, podľa čl. 53/3b, čl. 16/2 a čl. 19/1 DP, od 23.3.2020

U475: Katarína Košlabová (1297327, K). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za umožnenie neoprávneného štartu hráča v stretnutí 8. kola I. ligy ženy NMŠK 1922 Bratislava – FC Nitra, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie kapitánky na 2 týždne, podľa čl. 53/3b a čl. 16/2 DP, od 23.3.2020.

U476: Janka Králiková (1369046). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za neoprávnený štart v stretnutí 8. kola I. ligy ženy Partizán Bardejov BŠK – FK Poprad, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu na 2 týždne, podľa čl. 53/2b a čl. 39/1,2 DP, od 23.3.2020.

U477: Miroslav Dovala (1041806, VD). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za umožnenie neoprávneného štartu hráča v stretnutí 8. kola I. ligy ženy Partizán Bardejov BŠK – FK Poprad, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie na 2 týždne a zákaz vstupu do šatní, technickej zóny, vrátane priestorov hráčskej lavičky, podľa čl. 53/3b, čl. 16/2 a čl. 19/1 DP, od 23.3.2020.

U478: Slavomír Šoltýs (1078069, T). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za umožnenie neoprávneného štartu hráča v stretnutí 8. kola I. ligy ženy Partizán Bardejov BŠK – FK Poprad, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie na 2 týždne a zákaz vstupu do šatní, technickej zóny, vrátane priestorov hráčskej lavičky, podľa čl. 53/3b, čl. 16/2 a čl. 19/1 DP, od 23.3.2020.

U479: Jana Sedláková (1355513, K). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za umožnenie neoprávneného štartu hráča v stretnutí 8. kola I. ligy ženy Partizán Bardejov BŠK – FK Poprad, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie kapitánky na 2 týždne, podľa čl. 53/3b a čl. 16/2 DP, od 23.3.2020.

U480: Sofia Anna Škerdová (1331189). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za neoprávnený štart v stretnutí 8. kola I. ligy ženy AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu na 2 týždne, podľa čl. 53/2b a čl. 39/1,2 DP, od 23.3.2020

U481: Pavol Cobori (1056971, VD). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za umožnenie neoprávneného štartu hráča v stretnutí 8. kola I. ligy ženy AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie na 2 týždne a zákaz vstupu do šatní, technickej zóny, vrátane priestorov hráčskej lavičky, podľa čl. 53/3b, čl. 16/2 a čl. 19/1 DP, od 23.3.2020.

U482: Andrej  Paulíny  (1060977, T).  Na  základe  podnetu  ŠTK  SFZ,  za umožnenie neoprávneného štartu hráča v stretnutí 8. kola I. ligy ženy AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie na 2 týždne a zákaz vstupu do šatní, technickej zóny, vrátane priestorov hráčskej lavičky, podľa čl. 53/3b, čl. 16/2 a čl. 19/1 DP, od 23.3.2020

U483: Michaela Šišková (1265730, K). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za umožnenie neoprávneného štartu hráča v stretnutí 8. kola I. ligy ženy AS Trenčín – ŠK Slovan Bratislava, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie kapitánky na 2 týždne, podľa čl. 53/3b a čl. 16/2 DP, od 23.3.2020

U484: Monika Vravková (1331777). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za neoprávnený štart v stretnutí 8. kola I. LD WU19, skupina B MŠK FOMAT Martin – FC Baník Prievidza, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pokarhanie, podľa čl. 53/2b, čl. 53/4 a čl. 11 DP.

U485: Peter Krištín (1166678, T/VD). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za umožnenie neoprávneného štartu hráča v stretnutí 8. kola I. LD WU19, skupina B MŠK FOMAT Martin – FC Baník Prievidza, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu akejkoľvek funkcie na 2 týždne a zákaz vstupu do šatní, technickej zóny, vrátane priestorov hráčskej lavičky, podľa čl. 53/3b, čl. 16/2 a čl. 19/1 DP, od 23.3.2020.

U486: Viktória Tkáčiková (1274466, K). Na základe podnetu ŠTK SFZ, za umožnenie neoprávneného štartu hráča v stretnutí 8. kola I. LD WU19, skupina B MŠK FOMAT Martin – FC Baník Prievidza, podľa čl. 53/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu funkcie kapitánky na 2 týždne, podľa čl. 53/3b a čl. 16/2 DP, od 23.3.2020.

U487: Fábián Fatona (1332992, FK DAC 1904 D. Streda, I. LMD U16). Na základe žiadosti oznamuje, že menovaný si DS podľa U334 vykonal dňom 15.11.2019.

Najbližšie zasadnutie komisie sa uskutoční 21.11.2019 v sídle SFZ.
Odvolanie proti rozhodnutiu disciplinárnej komisie SFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP) sa podáva na disciplinárnu komisiu SFZ v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie SFZ (čl. 84, ods. 1 DP).

ŠPORTOVO – TECHNICKÁ KOMISIA

Zmeny termínov môžu byť vykonané len na základe dohody klubov, ktorá musí byť riadne odôvodnená (RS, čl. 17). Zmeny termínov pod 10 dní ŠTK nebude akceptovať. Stretnutia sa zásadne predohrávajú, len v oprávnených prípadoch dohrávajú, max. do 14 dní (RS, čl. 5/e) a dohoda musí byť schválená ŠTK (SP, čl. 36/2)! Stretnutia hrané v týždni sa môžu hrať výlučne v poobedňajších hodinách. Za každú zmenu termínu zápasu, hracieho času a hracej plochy (každého stretnutia) budú zahrnuté do mesačnej zbernej faktúry poplatky, podľa RS SFZ, prílohy č.11.

Schvaľuje:

U19:

15. kolo: D. Streda – Poprad 23.11. o 13:00, Žilina – Slovan BA 23.11. o 10:00;

16. kolo: Poprad – Ružomberok, v pôvodnom termíne, ale na UT (Tatranská Lomnica).

U17/16:

15. kolo: Poprad – D. Streda, v pôvodnom termíne, ale na UT (Tatranská Lomnica);

16. kolo: Žilina – Trnava 30.11. o 11:00 / 13:15 na UT (Strážov);

17. kolo: Poprad – Podbrezová, v pôvodnom termíne, ale na UT (Tatranská Lomnica).

U19/17:

15. kolo: Púchov – Skalica, v pôvodnom termíne, ale na ihrisku Púchov, Šamorín – Z. Moravce, v pôvodnom termíne, ale na UT (DAC Academy), Komárno – Inter, v pôvodnom termíne, ale na ihrisku Imeľ;

16. kolo: Karlova Ves – Z. Moravce, v pôvodnom termíne, ale na UT (Prievoz), Šamorín – Gabčíkovo, v pôvodnom termíne, ale na UT (DAC Academy).

U15/14:

12. kolo: Inter – Senica 16.11. o 12:30 / 14:15 na UT (Stupava);

1. kolo NČ: Podbrezová – Spišská Nová Ves, v pôvodnom termíne, ale na UT (Podbrezová-Skalica), Jupie M. Hamšíka – Námestovo, v pôvodnom termíne, ale na ihrisku Rudlová, Žilina – FC Košice 16.11. o 13:00 / 15:00 na UT (Strážov), Prešov – Martin 16.11. o 10:00 / 12:00 na UT, Trebišov – Bardejov 23.11. o 11:00 / 13:00, Michalovce – Ružomberok 16.11. o 11:00 / 13:00 na UT, B. Bystrica – Akadémia Juventus Žilina, v pôvodnom termíne, ale na ihrisku Kremnička, Poprad – Lokomotíva Košice, v pôvodnom termíne, ale na UT (Tatranská Lomnica).

U13/12, 12.kolo: Púchov – Slovan BA 21.11. o 13:00 / 14:30, B. Bystrica – Pohronie, v pôvodnom termíne, ale na ihrisku Žiar n. Hronom, Michalovce – Spišská Nová Ves 17.11. o 10:00 / 11:30 na UT.

ŠTK – ženský futbal:

Schvaľuje:

WU19/15, 10. kolo: Dubnica – Martin 17.11. o 10:00 / 12:00 na UT.

TECHNICKÝ ÚSEK – VZDELÁVANIE TRÉNEROV

PLÁNOVANÉ ŠKOLENIA TRÉNEROV:

Podrobné informácie ohľadom organizácie školení, podmienok prijatia a záväznej prihlášky sú zverejnené na webovom sídle SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Školenia.

  • Školenie trénerov UEFA B licencie v Košiciach, v termíne 18.1. – 26.6.2020. Prihlásiť sa na školenie je možné do 10.1.2020;
  • Školenie trénerov UEFA Grassroots C licencie v Košiciach, v termíne 17.1. – 26.4. 2020. Prihlásiť sa na školenie je možné do 10.1.2020;
  • Školenie trénerov UEFA A licencie, v termíne február – december 2020. Prihlásiť sa na školenie je možné do 30.11.2019;
  • Školenie trénerov UEFA PRO licencie, v termíne február 2020 – december 2021. Prihlásiť sa na školenie je možné do 30.11.2019.

UZNANÉ AKTIVITY ĎALŠIEHO VZDELÁVANIA TRÉNEROV:

Podrobné informácie sú na webovom sídle SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Vzdelávanie.

  • 23.11.2019, Bánovce n. Bebravou – Seminár trénerov UEFA GC/B licencie (v rozsahu 5 hodín)organizátor TMK ObFZ Prievidza, v spolupráci s MFK Spartak Bánovce n. Bebravou. Prihlášky je potrebné zaslať do 15.11.2019;
  • 30.11.2019, Trenčín – Seminár trénerov UEFA GC/B licencie (v rozsahu 5 hodín) – organizátor TMK ObFZ Trenčín. Prihlášky je potrebné zaslať do 25.11.2019;
  • 2. – 3.12.2019, Senec – Konferencia trénerov SFZ 2019 (v rozsahu 5 + 5 hodín pre trénerov UEFA B/A/PRO licencie). Prihlásiť sa je možné do 24.11.2019;
  • 6.12.2019, Spišská Nová Ves – Seminár trénerov UEFA GC/B licencie (v rozsahu 5 hodín)organizátor Spišský ObFZ. Prihlášky je potrebné zaslať do 29.11.2019;
  • 8.12.2019, Považská Bystrica – Seminár trénerov UEFA GC licencie (v rozsahu 5 hodín) – organizátor TMK ObFZ Prievidza. Prihlášky je potrebné zaslať do 2.12.2019;
  • 14.12.2019, Prievidza – Seminár trénerov UEFA GC/B licencie (v rozsahu 5 hodín)organizátor TMK ObFZ Prievidza. Prihlášky je potrebné zaslať do 11.12.2019.

KOMISIA ROZHODCOV

Oznamuje, že seminár Talent & Mentor SFZ sa bude konať v dňoch 6. – 8.12.2019 v Senci. Pozvánky boli zaslané elektronickou poštou.

Ospravedlnenia: Halíček od 8.11., do prihlásenia, Jankovič 2. – 6.12., Ďurčo 30.11.

Úsek PR – ospravedlnenia: Sluk 29.11. – 2.12., Hlebaško 28.11. – 10.12.

KOMISIA DELEGÁTOV

Oznamuje, že zasadnutie komisie sa uskutoční v dňoch 29. – 30.11.2019 v Komárne (ObFZ Komárno, Záhradnícka 3). Pozvánka s programom bola všetkým členom a pozvaným zaslaná e-mailovou poštou.

Oznamuje, že dňa 6.12.2019 usporiada v Bratislave (Hotel Nivy, Líščie Nivy 3) pracovný workshop delegátov SFZ. Pozvánka s programom bola všetkým účastníkom zaslaná e-mailovou poštou.

Oznamuje, že zimný vzdelávací seminár delegátov SFZ sa uskutoční v dňoch 31.1. – 1.2.2020 v Trenčíne (Dopravná akadémia, Školská 66). Pozvánka s programom bude všetkým účastníkom a pozvaným zaslaná e-mailovou poštou.

Ospravedlnenie: Budáč 7. – 8.12.

SLOVENSKÝ FUTSAL

Výkonný výbor SF

  • na základe odôvodnenej žiadosti Exekutívy SF, vydáva nasledovné rozhodnutie k úprave registračného obdobia pre súťažný ročník 2019/2020: „Koniec letného registračného obdobia, uvedený v článku 7/1/a prílohy č. 3 RaPP, sa pre súťažný ročník 2019/2020 upravuje na 30.11.2019; to platí len pre súťaže, ktoré k 1.11.2019 nezačali“;
  • na základe žiadosti klubu Pinerola Futsal 1994 Bratislava rozhodol o spôsobe poskytnutia odmeny za umiestnenie v súťažnom ročníku 2018/2019 (započítanie na úhradu MZF)

Exekutíva v oblasti športovo-technických konaní:

  • zaznamenala problém pri spárovaní faktúr klubu MIBA B. Bystrica (faktúra bola uhradená včas, so zlým identifikátorom);
  • obdržala podnet klubu FSC Prievidza. Exekutíva SF nebola účastníkom konania a po konzultácii s právnym oddelením SFZ konštatuje, že sa predmetným podaním zaoberať nemôže. Odporúča klubu FSC Prievidza obrátiť sa na komisiu, ktorá predmetné rozhodnutie vydala;
  • zaznamenala problém s nahratím videa klubu Futsal Team Levice. Exekutíva SF určila náhradný termín, ktorý klub dodržal;
  • vyrubuje poplatok klubu MŠK Žilina Futsal, za nedodržanie RS Varta Futsal ligy B/5/t, podľa B/3/a (nefunkčná tlačiareň);
  • oznamuje ÚHČ 9. kola Varta Futsal ligy:

         Mimel Lučenec – ŠK Makroteam Žilina, 22.11. o 19:00, ŠH Aréna LC;

         Futsal Team Levice – MŠK MAYERSON NZ, 22.11. o 19:30, ŠH Levice;

         MIBA B. Bystrica – TNF Lions Prievidza, 22.11. o 20:00, ŠH Štiavničky.

Exekutíva v oblasti riadenia R a DZ: 

  • oznamuje, že zimný seminár R a DZ sa uskutoční v termíne 21. – 23.2.2020; bližšie informácie budú upresnené v nasledujúcich US;
  • delegovanie R a D na 9. kolo VARTA Futsal ligy: 

         22.11.2019

         19:00 Mimel Lučenec – ŠK Makroteam ZA (Botka, Budáč ml., Mózer – Budáč);

         19:30 FT Levice – MAYERSON NZ (Grom, Bublávek, Kováčik – Krchňavý);

         20:00 MIBA B. Bystrica – TNF Prievidza (Marko, Havrila, Hudák – Hrmo).

  • deleguje R na juniorské súťaže

         3. blok FEJ U20

         24.11. od 12:00, ŠH Javorkova Žilina (Ježík, Šlapka);

         25.11. od 11:00, ŠH Mladosť Bratislava (Grom, Bublávek);

         28.11. od 11:00, ŠH Aréna Lučenec (Budáč st., Mózer).

         3. blok FEJ U17

         23.11. od 12:00, ŠH Rosinky Žilina (Matula, Michna, S. Nemček).

  • deleguje R na okresný turnaj žiakov CVC Junior:

         21.11. od 08:00, ŠH na Magurskej ul., B. Bystrica (Budáč st., Mózer).

Exekutíva v oblasti mládeže:

  • schvaľuje športovú halu Gymnázia Nové Zámky, Podzámska 34A, Nové Zámky pre majstrovské futsalové zápasy hráčov do 17 rokov (FEJU17);
  • oznamuje ÚHČ zápasov FEJ U17 a FEJ U20:

         2. blok FEJ U20, 17.11.2019, City Aréna Prievidza

         13:00 TNF Prievidza – MŠK Žilina Futsal

         14:00 FK ORION TIP Bánovce – ŠK Makroteam Žilina

         15:15 TNF Prievidza – ŠK Makroteam Žilina

         16:15 FK ORION TIP Bánovce – MŠK Žilina Futsal

         3. blok FEJ U20, 24.11.2019, ŠH Javorkova Žilina

         12:00 ŠK Makroteam Žilina – Futsal Team Levice

         13:00 MŠK Žilina FUTSAL – MŠK MAYERSON N. Zámky

         14:15 ŠK Makroteam Žilina – MŠK MAYERSON N. Zámky

         15:15 MŠK Žilina FUTSAL – Futsal Team Levice

         3. blok FEJ U20, 25.11.2019, ŠH Mladosť Bratislava

         11:00 PKE-M IMOOPTIK Bratislava – 4FSCV FTVŠ UK Bratislava

         12:15 4FSCV FTVŠ UK Bratislava – FK Ekoprim Prešov

         13:30 PKE-M IMOOPTIK Bratislava – FK Ekoprim Prešov

         3. blok FEJ U20, 28.11.2019, ŠH Aréna Lučenec

         11:00 Mimel Lučenec – TNF Prievidza

         12:00 MIBA Banská Bystrica – FK ORION TIP Bánovce

         13:15 Mimel Lučenec – FK ORION TIP Bánovce

         14:15  MIBA Banská Bystrica – TNF Prievidza

         2. blok FEJ U17, 19.11.2019, ŠH Obchodná Akadémia Prešov

         11:00 FK Ekoprim Prešov – ŠK Makroteam Žilina

         12:15 ŠK Makroteam Žilina – MŠK MAYERSON N. Zámky

         13:30 FK Ekoprim Prešov – MŠK MAYERSON N. Zámky

         3. blok FEJ U17, 23.11.2019, ŠH Žilina – Rosinky 

         12:00 MŠK Žilina Futsal – MŠK MAYERSON N. Zámky

         13:15 MŠK MAYERSON N. Zámky – MIBA Banská Bystrica

         14:30 MŠK Žilina Futsal – MIBA Banská Bystrica         

         16:00 ŠK Makroteam Žilina – FK Ekoprim Prešov

         17:15 FK Ekoprim Prešov – TNF Prievidza

         18:30 ŠK Makroteam Žilina – TNF Prievidza

Exekutíva v oblasti ženského futsalu:

  • oznamuje, že do súťažného ročníka 2019/2020 sa prihlásilo 8 družstiev:  
       1. TNF Lions Prievidza
       2. ŠK Makroteam Žilina
       3. Sport Ladies Club Banská Bystrica A
       4. Sport Ladies Club Banská Bystrica B
       5. Spartak Myjava A
       6. Spartak Myjava B
       7. Futsal Košice
       8. FK ORION TIP Bánovce n. Bebravou
  • klubom bolo odoslané vyžrebovanie, prvé zápasové bloky sa odohrajú 30.11.2019  v Myjave a v Badíne, so začiatkom od 9:00 hod., rozpis zápasov bude odoslaný klubom a zverejnený v ďalšej ÚS.

Exekutíva v oblasti matričných konaní: 

  • Oznamuje zrealizované matričné úkony:

         1294349  Martin Homoľa  FK Ekoprim Prešov

         1304092  Rastislav Haramia  4FSC, o.z.

         1306581  Patrik Ďurica  4FSC, o.z.

         1304358  Patrik Kuma  4FSC, o.z.

         1429891  Adam Moravec  TNF Prievidza

         1429892  Michal Csonka  TNF Prievidza

         1429893  Ladislav Molnár  TNF Prievidza

         1299339  Maximilián Kozák  4FSC, o.z.

         1317806  Samuel Gergely  Futsal Team Levice

         1328271  Matúš Mráz  Futsal Team Levice

         1385690  Denis Cinege  Futsal Team Levice

         1295888  Jaroslav Hrdina  4FSC, o.z.

         1295864  Dávid Sekera  4FSC, o.z.

         1297697  Kristián Múdry  4FSC, o.z.

         1302552  Jozef Aksamít  Bonafu

         1273988  Róbert Ambrož  FK ORION TIP Bánovce

         1339206  Martin Žilavý  4FSC, o.z.

         1334191  Matej Víglaš  Futsal Team Levice

         1289402  Martin Kúdela  Futsal Team Levice

         1304937  Matej Zaťko  4FSC, o.z.

         1302971  Filip Mašlár  4FSC, o.z.

         1306975  Roman Košík  4FSC, o.z.

         1257482  Simona Filová  FK ORION TIP Bánovce 

         1289076  Michaela Igazová  FK ORION TIP Bánovce 

         1322388  Martina Poláčeková  FK ORION TIP Bánovce 

         1235459  Natália Jánošová  FK ORION TIP Bánovce

         1247436  Nikola Rybanská  FK ORION TIP Bánovce

         1202994  Erika Birčáková  FK ORION TIP Bánovce

         1324028  Viktória Golisová  FK ORION TIP Bánovce

         1343284  Vanda Buláková  FK ORION TIP Bánovce

         1388479  Dominika Chromeková  FK ORION TIP Bánovce

         1388168  Chiara Žačikova  FK ORION TIP Bánovce

         1264597  Nikola Griačová  FK ORION TIP Bánovce 

         1406171  Natália Malíková  FK ORION TIP Bánovce

         1273312  Peter Udvorka  Bonafu

         1279271  Jakub Šiko  FK ORION TIP Bánovce

         1323986  Adrián Kováčik  FK ORION TIP Bánovce

         1303075  Sebastian Keszei  Bonafu

         1369903  Martin Rečka MŠK MAYERSON NZ

         1386726  Martin Makovník  MŠK MAYERSON NZ

         1331530  Erik Porubčan  MŠK MAYERSON NZ

         1282839  Erik Brezík  MŠK MAYERSON NZ

         1339424  Emma Nikodémova  Spartak Myjava - futsal

         1295045  Matúš Černák  MŠK MAYERSON NZ

         1425680  Martin Mitter  Mimel Lučenec

         1265509  Andrea Bogorová  Spartak Myjava - futsal

         1244123  Martina Zvončeková  Spartak Myjava - futsal

         1293585  Kristína Panáková  Spartak Myjava - futsal

         1316922  Katarína Sudorová  Spartak Myjava - futsal

         1316921  Veronika Sudorová  Spartak Myjava - futsal

         1356889  Diana Šulovská  Spartak Myjava - futsal

         1317744  Paulína Tonkovičová  Spartak Myjava - futsal

         1267886  Ľubomír Baško  FK ORION TIP Bánovce

         1286148  Petra Hrabalová  FK ORION TIP Bánovce 

         1230072  Longjie Xia  TNF Prievidza

         1396049  Juliána Beňová  FK ORION TIP Bánovce

         1238284 Kristína Griačová  FK ORION TIP Bánovce

  • žiada kluby, ktoré požiadali o registráciu zmlúv   o vykonávaní amatérskeho športu, aby tak vykonali znova v issf.futbalnet   (technická chyba je už odstránená) a zároveň zaslali kópiu  zmluvy  na adresu matrika@futsalslovakia.sk,  bez ktorej nebude registrácia v issf.futbalnet schválená.

Voči rozhodnutiam Exekutívy SF je možné podať odvolanie v zmysle   RS alebo SP SF.



SEKRETARIÁT

Oznamuje, že pozvánka s programom pracovného stretnutia predsedov a sekretárov RFZ a ObFZ, ktoré sa uskutoční dňa 19.11.2019 od 14:00 v Hoteli Senec v Senci, bola zaslaná na e-mailové adresy predsedov a sekretariátov jednotlivých RFZ / ObFZ.  

Všetky platné predpisy (poriadky, organizačné pokyny, smernice a iné predpisy) SFZ sú verejne prístupné na https://www.futbalsfz.sk/sfz-legislativa. 


Milan Vojtek
Značky
SFZ
úradná správa
Autor
Milan Vojtek
Mohlo by vás zaujímať

Úradná správa SFZ č. 24, zo dňa 13.12.2019

13.12.2019 12:22

Úradná správa SFZ č. 23, zo dňa 6.12.2019

06.12.2019 13:44

Úradná správa SFZ č. 22, zo dňa 29.11.2019

29.11.2019 14:26

Úradná správa SFZ č. 21, zo dňa 22.11.2019

22.11.2019 12:24

Úradná správa SFZ č. 19 zo dňa 8.11.2019

08.11.2019 12:23

Úradná správa SFZ č. 18 zo dňa 1.11.2019

01.11.2019 10:27

Úradná správa SFZ č. 17 zo dňa 25. 10. 2019

25.10.2019 12:32

Úradná správa SFZ č. 16 zo dňa 18. 10. 2019

18.10.2019 15:53

Úradná správa SFZ č. 15 zo dňa 11. 10. 2019

12.10.2019 09:32

Úradná správa SFZ č. 14 zo dňa 4.10.2019

04.10.2019 14:03

Úradná správa SFZ č. 13 zo dňa 27. 9. 2019

27.9.2019 14:09

Úradná správa SFZ č. 12 zo dňa 20. 9. 2019

20.9.2019 15:31

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.