angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia reprezentácie žien na kvalifikačný zápas v Dánsku

21. Máj 2016

Reprezentačný tím žien uzavrie sezónu 2016/2016 dôležitým zápasom v rámci 4. skupiny kvalifikácie na ME 2017:

2.6. o 19:00  Dánsko - SLOVENSKO

V jesennom zápase v NTC Senec podľahli zverenky Zsolta Pakuszu svojim favorizovaným súperkám najtesnejším rozdielom 0:1. Z pôvodnej nominácie zo zdravotných dôvodov vypadli Horešová a Bartovičová.

Nominované

BRANKÁRKY
Mária Korenčiová (SC Sand)
Lucia El Dahaibiová (USC Landhaus)

OBRANKYNE
Jana Vojteková (SC Sand)
Lucia Haršanyová (FC Neunkirch)
Petra Zdechovanová (Czarni Sosnowiec)
Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec)
Alexandra Bíróová (FSK Simacek St. Pölten)
Alexandra Hollá (ŠK Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARKY
Dominika Škorvánková (SC Sand)
Dana Fecková (FC Neunkirch)
Lucia Ondrušová (FC Neunkirch)
Valentína Šušolová (SK Slavia Praha)
Kristína Košíková (FK Bohemians Praha)
Zdenka Horešová (MTK Hungária FC)
Miroslava Badžgoňová (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)
Dominika Koleničková (FC Union Nové Zámky)
Andrea Horváthová (FC Union Nové Zámky)

ÚTOČNÍČKY
Patrícia Hmírová (GKS Górnik Leczna)
Diana Bartovičová (SK Slavia Praha)
Terézia Miháliková (FC Union Nové Zámky)

Náhradníčky

BRANKÁRKY
Patrícia Chládeková (Partizán Bardejov)
Veronika Frantová (FC Nitra)

OBRANKYŇA
Veronika Žitňáková (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)

STREDOPOLIARKY
Lucia Belásová (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)
Dominika Dikanová (Astra HFC)
Simona Fatulová (ŠK Slovan Bratislava)

ÚTOČNÍČKY
Nikoleta Hucovičová (Spartak Myjava)
Iveta Neveďalová (Spartak Myjava)
Nikola Rybanská (ETO Futsal KFT)

Realizačný tím

tréner: Zsolt Pakusza
asistent: Peter Kopúň
tréner brankárok: Miroslav Hrdina
lekár: Lucia Knappková
fyzioterapeut: Lukáš Hačkulič
masér: Jindřich Ditrich
technický vedúci: Lenka Gazdíková