angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVENSKO 19: Nominácia na 1. kolo kvalifikácie ME

31. Október 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner Slovenska 19 Milan Malatinský nominoval 20-členný káder na turnaj 1. kola kvalifikácie ME, ktorý sa hrá v Turecku.

Zraz tímu je vo štvrtok 2.11. 2017 v seneckom hoteli Senec o 12:25, odlet do Turecka je naplánovaný na nedeľu 5. novembra. Po oznámení nominácie došlo v kádri ku zmene: namiesto Tomiča, ktorý sa nestihol uzdraviť, povolal tréner Filipa Vaška.

PROGRAM ZÁPASOV
07.11. 2017 Wales 19 - Slovensko 19 (Manavgat, 13:30)
10.11. 2017 Slovensko 19 - Kazachstan 19 (Manavgat, 13:30)
13.11. 2017 Slovensko 19 - Turecko 19 (Manavgat, 15:00)

NOMINOVANÍ

BRANKÁRI
Frederik Valach (Slovan Bratislava)
Peter Urminský (Spartak Trnava)

OBRANCOVIA
Vladimír Majdan (MŠK Žilina)
Matej Moško (MŠK Žilina)
Samuel Kozlovský (Slovan Bratislava)
Denis Petro (Lazio Rím)
Adam Kopas (MŠK Žilina)
Matej Madleňák (MFK Ružomberok)
Michal Tomič (US Sampdoria)
Filip Vaško (Udinese Calcio)

STREDOPOLIARI
Jozef Špyrka (1. FC Tatran Prešov)
Adam Brenkus (AS Trenčín)
Marián Chobot (FC Nitra)
Martin Bednár (MFK Zemplín Michalovce)
Martin Vician (Baník Ostrava)
Dávid Filinský (Torino FC)
Matej Grešák (1. FC Tatran Prešov)

ÚTOČNÍCI
Róbert Boženík (MŠK Žilina)
Dominik Guláš (FC Nitra)
Michal Kraľovič (1. FC Tatran Prešov)
Martin Rymarenko (DAC 1904 Dun. Streda)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁRI
Adrián Slančík (1. FC Tatran Prešov)
Tomáš Rybár (Slovan Bratislava)

OBRANCOVIA
Stanislav Ducár (MFK Ružomberok)
Jakub Baláž (Slovan Bratislava)
Patrik Dziak (1. FC Tatran Prešov)
Lukáš Šimko (1. FC Tatran Prešov)
Kristián Flak ( Sparta Praha)
Filip Vaško (Udinese Calcio)

STREDOPOLIARI
Branislav Sluka (MŠK Žilina)
Richard Beďatš (AS Trenčín)
Jakub Kudlička (MFK Ružomberok)
Tamás Németh (Slovan Bratislava)

ÚTOČNÍCI

Marek Bobček (MFK Ružomberok)
Rastislav Kružliak (MFK Ružomberok)
Ladislav Almási (DAC 1904 Dun. Streda)
Daniel Martinka (Spartak Trnava)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Milan Malatinský
Asistent trénera: Marek Petruš
Tréner brankárov: Marek Rodák
Hlavný vedúci: Milan Lešický
Lekár: Ján Grňa
Masér: Marián Mareš
Technický vedúci: Michal Vengloš