angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

V Žiari nad Hronom výstavba „fičí“

14. Marec 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Správa k aktuálnemu stavu realizácie Projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov za mesiace novemer 2016 ať február 2017.

- Pre štadióny v Bardejove (v novembri 2016) a Žiline (decembri 2016) boli vydané kolaudačné rozhodnutia k jednotlivým stavebným objektom.
- Územné rozhodnutia vydali príslušné orgány na výstavbu štadiónov v Košiciach (december 2016) a v Trenčíne (január 2017). Na štadióne v Trenčíne nanštalovali systém vyhrievania hracej plochy a vykonala sa rekonštrukcia vnútorných priestorov hlavnej tribúny.
- Naďalej pokračujú práce na realizácii výstavby, modernizácie a rekonštrukcie štadiónov v Skalici, Dunajskej Strede a Žiari nad Hronom ( kde to poriadne „fičí,“ viď fotografie).
- Pripravuje sa realizácia druhej etapy rekonštrukcie a výstavby štadióna v Humennom a začiatok rekonštrukcie štadióna v Prievidzi.
- Na ihrisku v Tatranskej Lomnici sa začala výstavba hracej plochy s umelým trávnikom (viď video)

Galéria