angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVENSKO - Odišiel Štefan Pavlík

16. Máj 2018

BRATISLAVA (SFZ) - Vo veku 67 nás v pondelok 14. mája navždy opustil bývalý futbalista, neskôr rozhodca a potom delegát Štefan Pavlík. 

Dlhoročný obranca, tvrdý, nekompromisný borec v 60. a 70. rokoch patril ku kľúčovým hráčom bratislavského Rapidu. Hráčsku kariéru mu predčasne ukončila zlomenina nohy, keďže s milovaným futbalom sa rozlúčiť nemohol, dal sa na dráhu rozhodcu. Dotiahol to do I. SNL. Keď nastal čas odložiť píšťalku, stal sa delegátom BFZ i SFZ a stále držal ruku na futbalovom tepe dňa. Bolo tak vždy, aj počas dlhých pracovných rokov v bratislavskom Slovšporte.

V pondelok 14. mája 2018 jeho srdce navždy dotĺklo.
Posledná rozlúčka bude vo štvrtok 17. mája 2018 o 14:00 v Bazilike Narodenia Panny Márie a o 15:00 na cintoríne v Marianke.