www.futbalsfz.sk

SR 21 – Tréner Guľa predstavil nový realizačný tím: Verím, že bude úspešný

štvrtok, 08.11.2018
|
Posledná aktualizácia 08.11.2018 09:51

BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Po tom, ako si Pavel Hapal zobral k A-mužstvu realizačný tím z úspešnej dvadsaťjednotky, musel si kouč sokolíkov Adrian Guľa k sebe nájsť nových spoluprácovníkov.


BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Po tom, ako si Pavel Hapal zobral k A-mužstvu realizačný tím z úspešnej dvadsaťjednotky, musel si kouč sokolíkov Adrian Guľa k sebe nájsť nových spoluprácovníkov.

Guľa však môže aj naďalej počítať so službami dlhoročného asistenta Mariána Zimena a videoanalytika Ladislava Kubalíka, ktorých si k dvadsaťjednotke priviedol po vymenovaní za hlavného kouča v tejto vekovej kategórii.. „Chcem sa poďakovať chalanom z ,real‘ tímu za to, že sme aspoň kratučko mohli spolupracovať. Prajem im, nech sa im darí aj naďalej,“ povedal počas stredajšieho brífingu tréner Adrian Guľa. A ako vyzeral proces tvorby nového? „Najskôr sme oslovovali ľudí, ktorí by pripadali do možnej spolupráce pre túto kategóriu. Rozhodovali sme sa na základe kvality a charakterových vlastností. Následne sme sa rozhodli pre tento realizačný tím a verím, že bude takisto úspešný. Chcem sa poďakovať aj zástupcom v kluboch, že boli ochotní uvoľniť ľudí. Nie je totiž jednoduché, že počas asociačného termínu odídu ľudia od tímu ku reprezentácii,“ vravel rodák z Novák.

Na výber nových spolupracovníkov mal Guľa len niekoľko týždňov. „Na post trénera brankárov prichádza Pavel Kamesch z Trnavy, kondičný tréner bude Maťo Kojnok, na post technického vedúceho sa presunul Maťo Hrnčír, to sme vyriešili z vlastných zdrojov. Lekár bude pán doktor František Rigo z MFK Ružomberok. Na pozícii fyzioterapeuta bude bývalý reprezentant, vynikajúci hráč Otto Szabó. Ten je momentálne bez klubovej príslušnosti. Masérom bude Jožko Štieber z Prešova a na pozícii kustódov budú Miško Beseda, ktorý sa presunul z ,ačka‘ a doplní ho Peter Paulický zo Slovana,“ predstavil realizačný tím Guľa.

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Adrian Guľa
Asistent trénera: Marián Zimen
Tréner brankárov: Pavel Kamesch
Kondičný tréner: Martin Kojnok
Videoanalytik: Ladislav Kubalík
Technický vedúci: Martin Hrnčír
Lekár: František Rigo
Fyzioterapeut: Otto Szabó
Masér: Jozef Štieber
Kustódi: Michal Beseda, Peter Paulický


Branislav Sarňák
Značky
Reprezentácia
SR 21
Autor
Branislav Sarňák
Osoba
AdriánGuľa
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.