SR A – Hamšík, Škriniar a Lobotka na autogramiáde: Sme radi, že sme mohli ľudí potešiť

sobota, 02.06.2018
|
Posledná aktualizácia 02.6.2018 13:40

BRATISLAVA (SFZ/mr) – Slovenskí sokoli mali po priateľskom zápase s Holandskom (1:1) v piatok 1.júna dopoludnia ešte tréning, no poobede im dal kouč Ján Kozák osobné voľno. V sobotu však už reprezentanti opäť zarezávali naplno, keďže už v pondelok (4.júna) o 20.00 h ich v Ženeve čaká ďalší prípravný zápas – ich súperom bude účastník MS 2018 Maroko. Trojica Marek Hamšík, Stanislav Lobotka a Milan Škriniar si navyše plnila aj marketingové povinnosti a zúčastnili sa na prezentácii nových Nike dresov a autogramiáde v predajni Top4Football v Bratislave.


BRATISLAVA (SFZ/mr) – Slovenskí sokoli mali po priateľskom zápase s Holandskom (1:1) v piatok 1. júna dopoludnia ešte tréning, no poobede im dal kouč Ján Kozák osobné voľno. V sobotu však už reprezentanti opäť zarezávali naplno, keďže už v pondelok (4. júna) o 20.00 h ich v Ženeve čaká ďalší prípravný zápas – ich súperom bude účastník MS 2018 Maroko. Trojica Marek Hamšík, Stanislav Lobotka a Milan Škriniar si navyše plnila aj marketingové povinnosti a zúčastnili sa na prezentácii nových Nike dresov a autogramiáde v predajni Top4Football v Bratislave.

Autogramiáda slovenských sokolov bola naplánovaná v predajni Top4Football na Grösslingovej ulici v Bratislave na 10.00 h. Už dobrých dvadsať minút pred samotným začiatkom sa na ulici tvoril zástup fanúšikov, ktorí sa nevedeli dočkať svojich obľúbencov. Zástupcovia Top4Football, ktorý je servisným partnerom Nike pre Slovenskú futbalovú reprezentáciu, mali všetko pripravené. Pri vstupe do priestorov sme dokonca zostali prekvapene stáť, lebo sme na chvíľku mali pocit, že Marek Hamšík nás predbehol a už je na mieste. Bol to však iba Marekov dvojník a moderátor akcie Marián Červenka, ktorého všetci pre podobu s oporou našich sokolov volajú Hamšo. „Mareka obdivujem a je pre mňa vzor. Ľudia si ma s ním skutočne mýlia a už som za neho zaskakoval ako dablér pri natáčaní jednej reklamy,“ smial sa moderátor.

Trojica našich reprezentantov prišla ešte pred desiatou v dobrej nálade. Potom sa už začala samotná autogramiáda. Záujem o podpisy sokolov bol veľký, najmä medzi mladými ľuďmi a deťmi. Tým rodičia robili fotografie a ich ratolesti boli nadšené, keď si mohli podať ruku s Marekom, Milanom či Stankom. „Fanúšikovia si to vážia a my sme radi, že ich môžeme potešiť. Je dobré, že sa futbal na Slovensku dostáva do popredia a my sa tešíme, že môžeme jeho popularite takto pomôcť,“ usmieval sa počas podpisovania Marek Hamšík. Množstvo ľudí, ktorí si prišli po autogram či podpis kartu si pochvaľoval aj Milan Škriniar. „Je to príjemné pre nás aj pre fanúšikov. Je pekné, že v takýto voľný deň, v sobotu sa môžeme s nimi stretnúť a takýmto spôsobom ich potešiť. Len ma už trocha ruka bolí,“ vtipkoval Milan. „Futbal sa hrá pre ľudí a pre fanúšikov a tak je fajn, že sa im za ich podporu môžeme takto odvďačiť a prísť medzi nich. Som rád, že ľudia u nás sa o futbal takto zaujímajú a my sa im budeme snažiť za ich podporu odvďačiť dobrým výkonom na ihrisku,“ doplnil dvojicu spoluhráčov Stanislav Lobotka.

Zverenci trénera Jána Kozáka sa ľuďom, ktorí za nimi na autogramiádu prišli venovali viac ako hodinu a podpisovali sa až pokiaľ bol záujem. „Mojím vzorom je Marek, ale fandím všetkým našim. Mám rád Milana aj Stanka, sú tiež dobrí,“ nadšene rozprával jeden z malých priaznivcov slovenskej futbalovej reprezentácie. Fanúšikovia si dokonca pochvaľovali aj nové Nike dresy, ktoré sú vyrobené iba pre slovenskú reprezentáciu. Tie sa pozdávajú aj našim hráčom. „Mne sa viac páči biely,“ zamyslel sa Stanislav Lobotka, ktorého však jeho parťáci na autogramiáde nepodporili. „Podľa mňa sú krajšie modré,“ povedal Milan Škriniar a Marek Hamšík sa k nemu pridal „Aj ja som za modré.“ Akcia v predajni Top4Football sa teda niesla v dobrej nálade.

FOTO: SFZ/Juraj Seňor Belák

Značky
Osoba1
Osoba1
Osoba
Osoba
Mohlo by vás zaujímať

MUŽI A – Aké má Hamšík v Trabzonspore želanie?

03.8.2021 10:14

MUŽI A – Štetina späť v plnej sile: Na 30-te narodeniny budem rád spomínať

02.8.2021 11:16

MUŽI A – Bénes po návrate do Mönchengladbachu: Pomôcť tímu do pohárovej Európy

28.7.2021 09:23

MUŽI A – Jirka po stopách Dubovského: V Oviede chcem byť úspešný ako on a futbalovo rásť

21.7.2021 09:12

MUŽI A – Dejiskami kvalifikačných zápasov Ľubľana, Kazaň a Osijek

29.6.2021 08:56

MUŽI A – Tréner Štefan Tarkovič: Hrali sme na hrane našich možností, hráči ukázali charakter

25.6.2021 14:59

Prezident SFZ Ján Kováčik: Mali sme veľké želanie, no po Španielsku ideme domov

24.6.2021 19:46

MUŽI A - Nemilosrdný španielsky účet, pre Tarkoviča najkrutejšia prehra

23.6.2021 23:40

MUŽI A – Vzájomné zápasy Slovenska so Španielskom

23.6.2021 10:08

MUŽI A – Tréner Tarkovič: Proti Španielom nebudeme hrať na remízu

23.6.2021 00:41

MUŽI A – Tréner Štefan Tarkovič: Vždy som mužstvu veril! A verím mu aj proti Španielsku.

21.6.2021 09:19

MUŽI A – Do tretice všetko dobré!

20.6.2021 17:47

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.