angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SR A – Sokoli dovolenkujú doma i pri mori. Nemca čaká veľký deň

11. Jún 2018

BRATISLAVA (SFZ/lup) – Po náročnej sezóne si futbaloví reprezentanti potrebujú dobiť baterky. Niektorí z nich si užívajú chvíle doma s rodinou, iní sa vybrali k moru, ale i do USA. Na útočníka Adama Nemca čaká onedlho veľký deň.

Galéria

Po poslednej reprezentačnej akcii tejto sezóny (dvojzápas s Holandskom a Marokom) sa slovenskí futbalisti rozpŕchli. Keďže sa príprava na nový ročník mnohým začína už čoskoro, chceli stihnúť rýchly oddych. „Ja som bol teraz pol roka na dovolenke na Cypre,“ povedal nám s úsmevom Michal Ďuriš a pridal sa k nemu aj Erik Sabo: „V Izraeli som už rok na dovolenke. Budem teda doma s rodinou, s rodičmi.“

Iné starosti má teraz Adam Nemec. „Tento rok asi dovolenku nestihneme, je tu iná udalosť, ktorá má prednosť a to je svadba. Budeme sa snažiť dostať aspoň na krátky výlet. Niekam sa na pár dní stratiť pred predsvadobným stresom,“ prezradil Adam, ktorý sa s budúcou manželkou Zuzkou vybral do Saint-Tropez. Na svadobnú cestu sa teraz nechystajú. „Možno v zime, alebo až budúce leto,“ dodal slovenský útočník.

Výlet za Atlantik si vybral Ondrej Duda. „Idem s kamarátmi do Los Angeles, takže si dva týždne oddýchnem a potom už budem zarezávať,“ priblížil nám futbalista Herthy Berlín, ktorý ešte pred reprezentačným zrazom strávil spolu s klubovými spoluhráčmi pár dní na Malorke.

Opora Neapola Marek Hamšík mal všetko rozplánované. „Najskôr pôjdem s pani manželkou na Seychely a potom aj s deťmi na Sardíniu.“  Róbert Mak priznal, že v Grécku má dovolenku takmer celý rok. „S manželkou však vybehneme na pár dní na ostrov Mykonos. Máme tam stretnutie s mojimi spoluhráčmi, čo som s nimi hral, bude to veľká partia,“ vysvetlil Mak. 
Iba do susedného Česka zamieril Juraj Kucka, ktorý sa vybral na potulky s kamarátmi. Hlavne, aby si všetci oddýchli.