SR WA – Nominácia na prípravný dvojzápas s Poľskom a Rakúskom

utorok, 04.06.2019
|
Posledná aktualizácia 04.6.2019 18:46

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner slovenskej reprezentácie žien Peter Kopúň nominoval 22-členný tím na prípravný zápas s Poľskom a Rakúskom. Zraz nominovaných je v pondelok 10. júna na SFZ.

PROGRAM
14. júna 2019 o 16.00: Slovensko – Poľsko (NTC Poprad)
17. júna  2019 o 20.30: Rakúsko – Slovensko (BSFZ Arena Südstadt Viedeň)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Mária Korenčiová (AC Milan)
Lucia El Dahaibiová (USC Landhaus)
Patrícia Chládeková (1. FC Saarbruücken)

OBRANKYNE
Jana Vojteková (SC Sand)
Lucia Haršanyová (MSV Duisburg)
Alexandra Bíróová (SKN St. Pölten)
Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec)
Andrea Horváthová (Czarni Sosnowiec)
Monika Havranová (Partizán Bardejov)
Petra Zdechovanová (TS Mitech Zywiec)
Monika Bytčánková (ŠK Slovan Bratislava)
Alexandra Hollá (ŠK Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARKY
Lucia Ondrušová (Hellas Verona)
Patrícia Hmírová (Czarni Sosnowiec)
Lucia Šušková (Czarni Sosnowiec)
Martina Šurnovská (Apollon Ladies FC)
Mária Mikolajová (AC Sparta Praha)
Kristína Košíková (FK Dukla Praha)
Laura Žemberyová (Lokomotiva Brno Horní Heršpice)
Kristína Panáková (Spartak Myjava)

ÚTOČNÍČKY
Veronika Sluková (SV Horn)
Klaudia Fabová (AZS PWSZ Walbrzych)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Dominika Rezeková (ŠK Slovan Bratislava)
Denisa Mochnacká (AZS UJ Krakow)

OBRANKYNE
Nikola Vagaská (Partizán Bardejov)
Tamara Gmitterová (Partizán Bardejov)
Viktória Čeriová (ŠK Slovan Bratislava)
Denisa Mráziková (ŠK Slovan Bratislava)
Diana Lemešová (USC Landhaus)
Veronika Galarovičová (Partizán Bardejov)
Diana Bartovičová (SK Slavia Praha)

STREDOPOLIARKY
Lenka Kopčová (FC Slovan Liberec)
Valentína Šušolová (FC Slovan Liberec)
Michaela Moťovská (AC Sparta Praha)
Katarína Košlabová (FC Nitra)

ÚTOČNÍČKY
Martina Švecová (ŠK Slovan Bratislava)
Andrea Bogorová (Spartak Myjava)
Veronika Jančová (MŠK Žilina)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Peter Kopúň
Asistent trénera: Michal Švihorík
Tréner brankárok: Dušan Molčan
Kondičný tréner: Michal Hulej
Masér: Jindřich Ditrich
Fyzioterapeutka: Veronika Rybárová
Lekári: Lucia Knappková, Jozef Mada
Technická vedúca: Lenka Gazdíková


Lucia Petrincová
Značky
Reprezentácia
SR WA
Autor
SFZ
SFZ
nominácie
Mohlo by vás zaujímať

SR WA – Hráčky po remíze s Maďarskom: Verili sme v tri body

09.11.2019 09:30

SR WA - Slovenky v kvalifikácii remizovali s Maďarkami 0:0

09.11.2019 09:22

SR WA – Opora ženskej reprezentácie Bíróová pred Maďarskom: Podstatné sú tri body

08.11.2019 09:05

SR WA – Tréner Kopúň pred zápasom s Maďarskom: Pred domácim publikom chceme dosiahnuť maximum

07.11.2019 09:54

SR WA – Tím kouča Kopúňa v príprave na Maďarsko, na tréningu už v plnom počte

04.11.2019 16:55

SR WA – V nominácii na Maďarsko aj uzdravené duo, kouč Kopúň: Cieľ je jasný

29.10.2019 13:04

SR WA - Tréner Kopúň hodnotí: Cieľ sme spolovice naplnili. Vieme, kde sme urobili chyby

10.10.2019 11:23

SR WA - Hráčky po prehre vo Švédsku: Urobili sme veľa chýb, ktoré súper potrestal

09.10.2019 12:05

SR WA – Slovenské reprezentantky na bronzové Švédky nestačili a prehrali vysoko 0:7

15.10.2019 12:57

SR WA – Tréner Kopúň pred zápasom so Švédskom: Verím, že ukážeme svoje umenie

07.10.2019 16:06

SR WA – Hráčky po výhre v Lotyšsku: Do zápasu sme išli s jasným cieľom

05.10.2019 10:39

SR WA – Z Lotyšska po bojovnom výkone s tromi bodmi: Slovenky otočili zápas

05.10.2019 18:02

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.