SR WA – Nominácia na prípravný dvojzápas s Poľskom a Rakúskom

utorok, 04.06.2019
|
Posledná aktualizácia 04.6.2019 18:46

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner slovenskej reprezentácie žien Peter Kopúň nominoval 22-členný tím na prípravný zápas s Poľskom a Rakúskom. Zraz nominovaných je v pondelok 10. júna na SFZ.

PROGRAM
14. júna 2019 o 16.00: Slovensko – Poľsko (NTC Poprad)
17. júna  2019 o 20.30: Rakúsko – Slovensko (BSFZ Arena Südstadt Viedeň)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Mária Korenčiová (AC Milan)
Lucia El Dahaibiová (USC Landhaus)
Patrícia Chládeková (1. FC Saarbruücken)

OBRANKYNE
Jana Vojteková (SC Sand)
Lucia Haršanyová (MSV Duisburg)
Alexandra Bíróová (SKN St. Pölten)
Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec)
Andrea Horváthová (Czarni Sosnowiec)
Monika Havranová (Partizán Bardejov)
Petra Zdechovanová (TS Mitech Zywiec)
Monika Bytčánková (ŠK Slovan Bratislava)
Alexandra Hollá (ŠK Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARKY
Lucia Ondrušová (Hellas Verona)
Patrícia Hmírová (Czarni Sosnowiec)
Lucia Šušková (Czarni Sosnowiec)
Martina Šurnovská (Apollon Ladies FC)
Mária Mikolajová (AC Sparta Praha)
Kristína Košíková (FK Dukla Praha)
Laura Žemberyová (Lokomotiva Brno Horní Heršpice)
Kristína Panáková (Spartak Myjava)

ÚTOČNÍČKY
Veronika Sluková (SV Horn)
Klaudia Fabová (AZS PWSZ Walbrzych)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Dominika Rezeková (ŠK Slovan Bratislava)
Denisa Mochnacká (AZS UJ Krakow)

OBRANKYNE
Nikola Vagaská (Partizán Bardejov)
Tamara Gmitterová (Partizán Bardejov)
Viktória Čeriová (ŠK Slovan Bratislava)
Denisa Mráziková (ŠK Slovan Bratislava)
Diana Lemešová (USC Landhaus)
Veronika Galarovičová (Partizán Bardejov)
Diana Bartovičová (SK Slavia Praha)

STREDOPOLIARKY
Lenka Kopčová (FC Slovan Liberec)
Valentína Šušolová (FC Slovan Liberec)
Michaela Moťovská (AC Sparta Praha)
Katarína Košlabová (FC Nitra)

ÚTOČNÍČKY
Martina Švecová (ŠK Slovan Bratislava)
Andrea Bogorová (Spartak Myjava)
Veronika Jančová (MŠK Žilina)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Peter Kopúň
Asistent trénera: Michal Švihorík
Tréner brankárok: Dušan Molčan
Kondičný tréner: Michal Hulej
Masér: Jindřich Ditrich
Fyzioterapeutka: Veronika Rybárová
Lekári: Lucia Knappková, Jozef Mada
Technická vedúca: Lenka Gazdíková


SFZ
Značky
Reprezentácia
SR WA
sfz
nominácie
Autor
SFZ
Mohlo by vás zaujímať
SR WA – Na pôde favorizovaného Rakúska po dobrom výkone remíza 1:1

18.6.2019 10:29

SR WA – Reprezentantky si rolu modeliek pred fotoaparátom užívali

16.6.2019 18:39

SR WA – Kapitánka Korenčiová i strelkyňa Fabová: Toto víťazstvo sme potrebovali

15.6.2019 13:39

SR WA - Slovenské reprezentantky pod Tatrami zdolali Poľsko1:0

17.6.2019 13:53

SR WA – Tréner Kopúň na zraze o Poľsku a Rakúsku: Dvaja vynikajúci súperi

10.6.2019 11:33

SR WA – Kapitánka Škorvánková po operácii: Koleno ma trápilo dlho, na kvalifikáciu chcem byť fit

25.5.2019 14:38

SR WA - Diana Bartovičová je v Slavii Praha spokojná: Tituly, Liga majstrov, fanúšikovia - čo viac si želať?

13.5.2019 10:33

SR WA – Lucia Šušková je po zranení späť: Rada by som ešte pomohla reprezentácii

13.5.2019 08:14

SR WA – Korenčiová po sezóne v Miláne: O talianskom futbale, tridsiatke i reprezentácii

04.5.2019 08:54

SR WA – Trénera Kopúňa výkon v Švajčiarsku i celý zraz potešil: Poklonu nám zložil aj známy kouč

13.4.2019 10:22

SR WA - Slovenské futbalistky predviedli skvelý výkon, no Švajčiarkam stačil jeden gól

10.4.2019 10:58

WA – Zápas so Švajčiarskom bude skúškou. Kouč Kopúň: Chceme vidieť naše slovenské črty

03.4.2019 21:30

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.