www.futbalsfz.sk

Úradná správa SFZ č. 35 zo dňa 15. 3. 2019

piatok, 15.03.2019
|
Posledná aktualizácia 15.3.2019 13:35

BRATISLAVA (SFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu


DISCIPLINÁRNA KOMISIA

Vylúčení po ČK. Disciplinárna sankcia (ďalej len „DS“) – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu, podľa čl. 9/2b2 DP:

U680: Yani Urdinov (MFK Ružomberok, Fortuna liga), vylúčený za HNS – zmarenie vyloženej gólovej príležitosti držaním súpera vo vlastnom PÚ, podľa čl. 46/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 46/2 DP, od 10.3.2019. 

U681:  Marián Štrbák (FC ŠTK 1914 Šamorín, II. liga), vylúčený za surovú hru – kopnutie súpera nadmernou silou do oblasti predného stehenného svalu štupľami kopačky, podľa čl. 45/1 DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 45/2a DP, od 10.3.2019

U682: Samuel Antálek (KFC Komárno, II. liga), vylúčený za HNS – zmarenie vyloženej gólovej príležitosti podrazením súpera, podľa čl. 46/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 46/2 DP, od 11.3.2019.

U683: Nikolas Bajnóczi (FK DAC 1904 D. Streda, I. LSD U19), vylúčený za HNS – podrazenie súpera vo vyloženej gólovej príležitosti mimo PÚ, podľa čl. 46/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 46/2 DP, od 10.3.2019.

U684: David Vaško (FC Nitra, I. LSD U19), vylúčený za HNS – zmarenie vyloženej gólovej príležitosti vrazením, podľa čl. 46/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 46/2 DP, od 10.3.2019.

U685: Michal Kukučka (AS Trenčín, I. LMD U17), vylúčený za HNS – po udelení ŽK okríknutie R, podľa čl. 48/1a DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 2 súťažné stretnutia, podľa čl. 48/2a DP, od 10.3.2019.

U686: Rafael Tavares Dos Santos (FC Spartak Trnava, Slovnaft Cup), vylúčený za HNS – udretie súpera lakťom nadmernou silou do tváre v neprerušenej hre, podľa čl. 45/1 DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 2 súťažné stretnutia, podľa čl. 45/2a DP, od 14.3.2019. DS si vykoná v najbližších stretnutiach Slovnaft Cup-u.

U687: Jose Carrillo Mancilla (MFK Zemplín Michalovce, Slovnaft Cup), vylúčeniý za HNS – udretie súpera nadmernou silou zovretou päsťou do oblasti brucha v prerušenej hre, podľa čl. 49/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 3 týždne, podľa čl. 49/2b DP, od 14.3.2019. 

Vylúčení po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b2 DP a čl. 37/3 DP:

U688: Adrián Kopičár (FC ŠTK 1914 Šamorín, II. liga). 

U689: Gabriel Pereira Minas (FC ŠTK 1914 Šamorín, II. liga), obaja od 10.3.2019.

U690: Carlos Daniel Silveira Da Graca (FK Senica, Slovnaft Cup), od 13.3.2019. DS si vykoná v najbližšom stretnutí Slovnaft Cup-u.

U691: Mamadou Tounkara Tounkara (MFK Zemplín Michalovce, Slovnaft Cup), od 14.3.2019. DS si vykoná v najbližšom stretnutí Slovnaft Cup-u.

DS po 5. ŽK. – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 37/5a DP:

U692: Erik Grendel (FC Spartak Trnava, Fortuna liga).

U693:  Jakub Brašeň (FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, Fortuna liga).

U694: Tomáš Ďubek (FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, Fortuna liga).

U695: Quintón Christopher Edson Christina (FK Inter Bratislava, II. liga), všetci od 10.3.2019.

U696: Patrik Zajac (SLAVOJ Trebišov, II. liga), od 11.3.2019.

U697: Tomáš Šimlovič (AS Trenčín, I. LMD U17), od 10.3.2019.

U679: Macdonald Ngwa Niba (FC Nitra, Fortuna liga). Na základe písomného stanoviska KR SFZ rozhodla, že konanie voči menovanému za vylúčenie po ČK v stretnutí 22. kola FL FC Nitra – MFK Ružomberok zastavuje a zároveň ruší účinky ČK, podľa čl. 78/5a DP, od 11.3.2019.

U698: Lukáš Horváth (FK Poprad, Slovnaft Cup). Berie na vedomie stanovisko menovaného a podľa čl. 71/5a DP, Správy delegáta stretnutia, stanoviska KR SFZ a vlastných zistení, za verbálne napadnutie R a pokus o fyzické napadnutie R po stretnutí, podľa čl. 48/1c a čl. 49/1a DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu na 3 týždne, podľa čl. 48/2b a čl. 49/2a DP, v spojení s čl. 34/6 DP, od 14.3.2019. 

U699:  Erik Streňo (FK Poprad, Slovnaft Cup). Berie na vedomie stanovisko menovaného a podľa čl. 71/5a DP, Správy delegáta stretnutia, stanoviska KR SFZ a vlastných zistení, za verbálne napadnutie R a pokus o fyzické napadnutie R po stretnutí, podľa čl. 48/1c a čl. 49/1a DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu na 3 týždne, podľa čl. 48/2b a čl. 49/2a DP, v spojení s čl. 34/6 DP, od 14.3.2019.

U700: Vladimír Kukoľ (FK Poprad, Slovnaft Cup). Berie na vedomie stanovisko menovaného a podľa čl. 71/5a DP, Správy delegáta stretnutia, stanoviska KR SFZ a vlastných zistení, za verbálne napadnutie R a pokus o fyzické napadnutie R po stretnutí podľa čl. 48/1c a čl. 49/1a DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu na 3 týždne, podľa čl. 48/2b a čl. 49/2a DP, v spojení s čl. 34/6 DP, od 14.3.2019. 

U701: Kamil Zekucia (FK Poprad, Slovnaft Cup). Berie na vedomie stanovisko menovaného a podľa čl. 71/5a DP, Správy delegáta stretnutia, stanoviska KR SFZ a vlastných zistení, za vzájomné napadnutie s hráčom D č. 44, podľa čl. 49/1b DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu na 2 týždne, podľa čl. 49/2b DP, od 14.3.2019. 

U702: Llazaros Rota (MFK Zemplín Michalovce, Slovnaft Cup). Podľa čl. 71/5a DP a na základe Správy delegáta stretnutia, stanoviska KR SFZ a vlastných zistení, za vzájomné napadnutie s hráčom H č. 90, podľa čl. 49/1b DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu na 2 týždne, podľa čl. 49/2b DP, od 14.3.2019. 

U703: MFK Zemplín Michalovce (Slovnaft Cup).  Na základe Správy delegáta stretnutia, Záznamu o činnosti náhradného rozhodcu a priloženého videozáznamu, začína disciplinárne konanie a žiada klub o písomné stanovisko k nedostatočnej US a identifikáciu člena US č. 13 po stretnutí štvrťfinále Slovnaft Cup-u MFK Zemplín Michalovce – FK Poprad, podľa čl. 71/1, 3a, b, d DP, do 19.3.2019.

U704: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble (Fortuna liga). Na základe Správy delegáta stretnutia, Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí a Záznamu o činnosti náhradného rozhodcu, za HNS divákov (vulgárne pokriky) počas stretnutia 22. kola FL FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – FK DAC 1904 D. Streda, podľa čl. 58/2a DP ukladá DS – finančnú pokutu 300 €, podľa čl. 58/3 a čl. 12/6 DP.

U705: FK DAC 1904 D. Streda (Fortuna liga). Na základe Správy delegáta stretnutia, Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí a Záznamu o činnosti náhradného rozhodcu, za HNS divákov (vulgárne pokriky voči R) počas stretnutia 22. kola FL FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble – FK DAC 1904 D. Streda, podľa čl. 58/1a DP ukladá DS – finančnú pokutu 300 €, podľa čl. 58/3 a čl. 12/6 DP.

U706:  ŠKF Sereď (Fortuna liga). Na základe Správy delegáta stretnutia, Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí, Záznamu o činnosti náhradného rozhodcu a priloženej fotodokumentácie, začína disciplinárne konanie a žiada klub o písomné stanovisko k nedostatočnej US (umožnenie vnesenia pyrotechniky, použitia pyrotechniky a oneskorené začatie stretnutia) v stretnutí 22. kola FL ŠKF Sereď – FC Spartak Trnava, podľa čl. 71/1, 3a, b, d DP, do 19.3.2019.

U707: FC Spartak Trnava (Fortuna liga). Na základe Správy delegáta stretnutia, Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí, Záznamu o činnosti náhradného rozhodcu a priloženej fotodokumentácie, začína disciplinárne konanie a žiada klub o písomné stanovisko k HNS divákov (použitie pyrotechniky, opľutie hráča D a vhodenie plastového pohára na HP) počas stretnutia 22. kola FL ŠKF Sereď – FC Spartak Trnava, podľa čl. 71/1, 3a, b, d DP, do 19.3.2019.

U708: FK Inter Bratislava (II. liga). Na základe Správy delegáta stretnutia a Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí, za HNS divákov (vulgárne pokriky voči R a AR1) počas stretnutia 18. kola II. ligy MFK Tatran L. Mikuláš – FK Inter Bratislava, podľa čl. 58/1a DP ukladá DS – finančnú pokutu 300 €, podľa čl. 58/3 a čl. 12/6 DP.

U709: FC Košice (Slovnaft Cup). Na základe Správy delegáta stretnutia, Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí a priloženej fotodokumentácie, za nedostatočnú US (umožnenie vnesenia a použitia pyrotechniky) počas stretnutia štvrťfinále Slovnaft Cup-u FC Košice – FC Spartak Trnava, podľa čl. 57/1b DP ukladá DS – finančnú pokutu 200 €, podľa čl. 57/2 a čl. 12/6 DP.

U710: FC Spartak Trnava (Slovnaft Cup). Na základe Správy delegáta stretnutia, Oznámenia delegáta zväzu o zistených nedostatkoch v stretnutí a priloženej fotodokumentácie, za HNS divákov (použitie pyrotechniky) počas stretnutia štvrťfinále Slovnaft Cup-u FC Košice – FC Spartak Trnava, podľa čl. 58/1b DP ukladá DS – finančnú pokutu 500 €, podľa čl. 58/3 a čl. 12/6 DP.

U711: ŠK Slovan Bratislava futbal (Fortuna liga). Berie na vedomie stanovisko klubu k U670 a za HNS divákov (vulgárne pokriky, rasistické a iné prejavy a použitie pyrotechniky) a nedostatočnú US (umožnenie vnesenia a použitia pyrotechniky) počas stretnutia 21. kola FL ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava, podľa čl. 57/1b, g a čl. 58/2a, b, g DP ukladá DS – finančnú pokutu 10 000 €, podľa čl. 58/3 a čl. 12/6 DP a zároveň ukladá DS – odohratie  domáceho stretnutia bez divákov, podľa čl. 26/1 DP na 1 súťažné stretnutie v sektoroch C, podľa čl. 26/2, 4 DP, s podmienečným odkladom do 30.6.2019, podľa čl. 40/1, 2 DP. Súčasne ukladá klubu ochranné opatrenie, spočívajúce v príkaze prerokovať podstatu disciplinárneho previnenia so združením fanklubu SLOVANISTA, podľa čl. 43/2s DP do najbližšieho domáceho stretnutia, s povinnosťou zaslať vyjadrenie o splnení uloženého ochranného opatrenia. 

U712: Matej Klačman (FC Spartak Trnava, I. LMD U16). Berie na vedomie žiadosť menovaného o zmenu DS, uloženej U536 a podľa čl. 41/1, 2 DP podmienečne upúšťa od výkonu jej zvyšku (1 týždeň) a určuje skúšobnú dobu do 30.6.2019.

U713: Peter Kosa (1230093). Berie na vedomie žiadosť menovaného o zmenu DS, uloženej U286 a žiadosť zamieta.

U714: 1. FC Tatran Prešov. Obdržala uznesenie Komory SFZ pre riešenie sporov, č. k. KS/6/2018 v právnej veci navrhovateľa András Lénárt proti odporcovi 1. FC Tatran, a. s., ktoré nadobudlo právoplatnosť dňa 23.10.2018 a vykonateľnosť dňa 27.10.2018. Ukladá klubu povinnosť v lehote do 7 dní od uverejnenia tohto rozhodnutia, predložiť doklad o úhrade dlžnej finančnej čiastky. V prípade nesplnenia uloženej povinnosti, pristúpi k uloženiu DS, podľa čl. 64/7 DP. 

U715: MFK Zemplín Michalovce (Slovnaft Cup). Berie na vedomie podnet klubu podaný prostredníctvom ISSF dňa 14.3.2019 (ID 100675), týkajúci sa posúdenia udelenej 2.ŽK/ČK hráčovi D č. 11 v stretnutí štvrťfinále Slovnaft Cup-u MFK Zemplín Michalovce – FK Poprad. 

U716: Upozorňuje futbalové kluby, funkcionárov a hráčov, že v zmysle čl. 34/7 DP sa prerušujú DS udelené v jesennej časti súťažného ročníka 2018/2019 a prenášajú sa do jarnej časti súťažného ročníka 2018/2019.

FUTSAL:

Vylúčení po ČK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu, podľa čl. 9/2b2 DP:

U717: Tomáš Mičuda (MŠK Žilina FUTSAL, VARTA Futsal liga), vylúčený za HNS – udretie súpera rukou do tváre v neprerušenej hre, podľa čl. 49/1b DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 3 týždne, podľa čl. 49/2b DP, od 9.3.2019.

U718:  Gabriel Švec (Futsal Team Levice, VARTA futsal liga), vylúčený za HNS – po udelení ČK úmyselné stúpenie na chodidlo protihráčovi ležiacemu na zemi po predchádzajúcom nedovolenom zákroku (podrazenie riskantným spôsobom) a následne vytrhnutie a odhodenie píšťalky z úst R, podľa čl. 49/1b, e DP. DS – pozastavenie výkonu športu na 9 mesiacov, podľa čl. 49/2e a čl. 34/8 DP, od 9.3.2019.

Vylúčení po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b2 DP a čl. 37/3 DP:

U719: Andrej Adamov (Pinerola Futsal 1994, FEJ U20), od 11.3.2019.

U720: Matej Mikuláš (Futsal Team Levice, FEJ U20), od 8.3.2019.

DS po 5. ŽK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 37/5a DP:

U721: Matej Mikuláš (Futsal Team Levice, FEJ U20), od 4.3.2019.

U722: Dominik Badinka (Mimel Lučenec, FEJ U20), od 8.3.2019. 

U723: Dávid Trojan (FK Ekoprim Prešov, FEJ U20), od 10.3.2019.

U724: Václav Kubíček (FC Spartak Trnava futsal, VARTA futsal liga). Na základe Správy delegáta stretnutia, Zápisu o stretnutí a písomného stanoviska odbornej komisie SF, za surovú hru – kopnutie súpera nadmernou silou v stretnutí 2. kola play-off FC Spartak Trnava futsal – Wild Boys´02 Bratislava, podľa čl. 45/1 DP ukladá DS – pozastavenie výkonu športu na 3 súťažné stretnutia, podľa čl. 45/2a DP, od 10.3.2019.

DS, uložené DK v časti FUTSAL sa vzťahujú len na súťaže riadené Slovenským futsalom.

Najbližšie zasadnutie komisie sa uskutoční 21.3.2019 v sídle SFZ.
Odvolanie proti rozhodnutiu disciplinárnej komisie SFZ (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, čl. 5 alebo čl. 8 DP) sa podáva na disciplinárnu komisiu SFZ v lehote do siedmich dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie SFZ (čl. 84 ods. 1 DP).

ŠPORTOVO – TECHNICKÁ KOMISIA

Slovnaft Cup – semifinále: 

FC Spartak Trnava – FK Senica 3.4. a 17.4. (odveta), 

MŠK Žilina – MFK Zemplín Michalovce 3.4. a 17.4. (odveta).

Schvaľuje:

U19, 21. kolo: D. Streda – Ružomberok, v pôvodnom termíne, ale na UT.

U17/16:

20. kolo: D. Streda – Žilina, v pôvodnom termíne, ale na UT;

24. kolo: Ružomberok – Žilina 13.4. o 10:00 / 12:15 na UT;

25. kolo: Poprad – Ružomberok 7.5. o 13:30 / 15:45.

U15/14:

14. kolo: D. Streda – Púchov, v pôvodnom termíne, ale na UT;

1. kolo (NČ): Lokomotíva Košice – Bardejov, v pôvodnom termíne, ale na ihrisku Sokoľ;

2. kolo (NČ): JUPIE M. Hamšíka – Martin sa odohrá v obrátenom poradí na ihrisku Martin (ZŠ Hurbanova – UT);

9. kolo (NČ): Martin – JUPIE M. Hamšíka sa odohrá v obrátenom poradí na ihrisku B. Bystrica – Podlavice;

11. kolo (NČ): Martin – Námestovo 26.5. o 10:00 / 12:00 na ihrisku Turčianske Kľačany;

14. kolo (NČ): Juventus Žilina – JUPIE M. Hamšíka 8.5. o 10:00 / 12:00 na ihrisku Bytča.

U13/12:

12. kolo: Snina – Michalovce  29.3. o 14:00 / 15:30, Spišská Nová Ves – Lokomotíva Košice 30.3. o 14:00 / 15:30;

13. kolo: D. Streda – Skalica, v pôvodnom termíne, ale na UT, Prievidza – Senica,  v pôvodnom termíne, ale na UT (Nováky), Juventus Žilina – B. Bystrica 7.4. o 10:00 / 11:30 na ihrisku Bytča;

15. kolo: Juventus Žilina – Martin 20.4. o 10:00 / 11:30 na ihrisku Bytča.

ŠTK – ženský futbal:

Schvaľuje:

I. liga, 10. kolo: Žilina – Myjava 28.3. o 18:00 na UT (Strážov).

II. liga, skupina A, 15.kolo: D. Lužná – Komárno 18.4. o 18:30.

WU19/WU15, 12. kolo: Podbrezová – Prievidza 5.4. o 10:00 / 12:00 na UT (Podbrezová - Skalica), D. Streda – N. Zámky 27.3. o 10:00 / 12:00.

LICENČNÁ ADMINISTRATÍVA

Upozorňuje všetky kluby, žiadajúce o udelenie licencie pre FORTUNA ligu a klubové súťaže UEFA, II. ligu mužov a súťaže SFZ mládeže pre s. r. 2019/2020, že posledný termín odoslania dokumentácie na preverovanie  je 15.3.2019 (rozhoduje dátum poštovej pečiatky na obálke). Dokumentácia musí byť odoslaná doporučenou poštou na adresu „Licenčná administratíva SFZ, Tomášikova 30 C, 821 01 Bratislava“. Osobné doručenie dokumentácie nie je možné.

Potrebné informácie a dokumenty k licenčným konaniam v podmienkach SFZ v licenčnom cykle 2018/2019 sú na https://www.futbalsfz.sk/licencna-komisia-lck a sú priebežne aktualizované a doplňované. 

TECHNICKÝ ÚSEK – VZDELÁVANIE TRÉNEROV

ŠKOLENIA TRÉNEROV

Oznamuje trénerom, že v spolupráci s TMK VsFZ, v termíne 22.3. – 15.6.2019 v Košiciach organizuje Školenie trénerov UEFA GC licencie. Prihlásiť sa na školenie je možné do 15.3.2019. Podrobné informácie ohľadom organizácie školenia, podmienok prijatia a záväznej prihlášky sú webstránke SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Školenia.

Oznamuje trénerom, že v spolupráci s TMK ObFZ Trnava, v termíne 7.4. – 8.6.2019 v Trnave organizuje Školenie trénerov UEFA GC licencie. Prihlásiť sa na školenie je možné do 31.3.2019. Podrobné informácie ohľadom organizácie školenia, podmienok prijatia a záväznej prihlášky sú na webstránke SFZ, v časti SFZ / Tréneri / Školenia.

ĎALŠIE VZDELÁVANIE TRÉNEROV

Oznamuje trénerom, že spoločnosť Zdravo a Fit, dňa 13.4.2018 v B. Bystrici organizuje 3. Športovú konferenciu, ktorú SFZ uznáva k ďalšiemu vzdelávaniu trénerov UEFA A/PRO a SFZ FITNESS licencie v rozsahu 5 hodín. Podrobné informácie ohľadom programu a záväznej prihlášky sú na webstránke SFZ (SFZ / Tréneri / Vzdelávanie).

KOMISIA ROZHODCOV

Ospravedlnenia: Kružliak od 10.3., do prihlásenia, Lauer 24. – 27.3., T. Straka 22. –  25. 3.

Úsek PR – ospravedlnenia: Hracho 11. – 13.4., Kopča 23. – 25.3., Samotný 23. – 24.3., Kubáni 19. – 22.4., Špivák 22. – 25.3.

KOMISIA DELEGÁTOV

V spolupráci s KRaD ObFZ Prešov organizuje dňa 17.3.2018 v Drienici (hotel Javorná) Licenčný seminár na získanie licencie „A“ Delegáta zväzu a opakovaný licenčný seminár pre delegátov, držiteľov licencie "A". Pre úspešný priebeh seminára a jeho vyhodnotenie stanovil organizátor odbornú a skúšobnú komisiu v zložení: Jaroslav Švarc – predseda, Michal Čiernik – zástupca KR, Marcel Eperješi – člen skúšobnej komisie, Peter Ziemba – príslušník PZ SR a Marek Bakoň – zástupca obce. Úspešní absolventi seminára obdržia licenciu delegáta zväzu na štyri roky od záverečnej skúšky.   

Zasadnutie komisie sa uskutoční v dňoch 16. – 17.3. v Drienici (hotel Javorná). Pozvánka s programom bola členom KD zaslaná emailovou poštou.

Pozýva na svoje zasadnutie dňa 16.3.2019 o 10:00 hod. pp. Džubáka, Medoviča a Nagya.              

Ospravedlnenia: Džubák 12. – 14.4. a 27.4., Labanc 21. – 25.3. 

SLOVENSKÝ FUTSAL

Exekutíva v oblasti športovo-technických konaní:

  • oznamuje klubom s právom účasti vo Varta futsal lige 2019/2020, že povinné stretnutie klubov sa uskutoční 7.4.2019 v Robotníckom dome v B. Bystrici. Čas a program bude dotknutým subjektom zaslaný na oficiálne klubové adresy. Pravdepodobný program bude od 10:00 do15:00 hod.;
  • upozorňuje družstvá, že v prípade online prenosov ESO TV, treba najneskôr 48 hodín pred stretnutím, na adresu info@tveso.sk, uviesť farbu dresov a prípadného partnera, ktorého chce klub v stretnutí propagovať. V prípade nesplnenia lehoty si TV ESO vyhradzuje právo takéhoto partnera v online prenose neuviesť;
  • upozorňuje kluby na dodržiavanie RS Varta futsal ligy B/5/u, ohľadom obsahu pozápasových komentárov pod hrozbou odstúpenia na DK;
  • upozorňuje kluby, že v prípade ukončenia ¼ finálových sérií tento víkend 14. – 16.3.2019, je začiatok semifinále play-off naplánovaný na 22. – 23.3.2019.

Exekutíva v oblasti riadenia R a DZ:

  • oznamuje, že na základe splnenia podmienok vzdelávania zameraného na prípravu delegátov licencie ,,P“ v dňoch 23. – 24.2.2019, získali oprávnenie do roku 2023 títo absolventi: Vladimír Badura, Ľudovít Hrmo, Marcel Kubinec, Vlastimil Kuspan, Ján Ploštica, Peter Slimák, Rudolf Krchňavý, Štefan Moncman, Ivan Čuhár, Jozef Hlavenka, Marcel Budáč;
  • delegovanie R a D na ďalšie kolo play-off bude zaslané mailovou komunikáciou;
  • zaevidovala podnet FC Spartak Trnava Futsal k stretnutiu druhého kola play-off. Podnet bol vyhodnotený ako čiastočne opodstatnený. Stanovisko klubu bude zaslané elektronickou formou. Zároveň odstupuje stanovisko k disciplinárnym opatreniam DK SFZ;
  • ospravedlnenie: Badura 22. – 24.3.

Exekutíva v oblasti mládeže:

  • FEJ U17, 18.3.2019, ŠH Žilina-Hájik – rozpis zápasov:

         o 11:00 MŠK Žilina FUTSAL – ŠK Makroteam Žilina

         o 11:50 NLF Olympia Košice – FK Ekoprim Prešov

         o 12:40 MŠK Žilina FUTSAL – NLF Olympia Košice

         o 13:30 hod. ŠK Makroteam Žilina – FK Ekoprim Prešov

         o 14:20 MŠK Žilina FUTSAL – FK Ekoprim Prešov

         o 15:10 NLF Olympia Košice – ŠK Makroteam Žilina

Voči rozhodnutiam Exekutívy SF je možné podať odvolanie v zmysle RS alebo SP SF.

SEKRETARIÁT

Všetky platné predpisy (poriadky, organizačné pokyny, smernice a iné predpisy) SFZ sú verejne prístupné  na http://www.futbalsfz.sk/sfz-legislativa. 


Milan Vojtek
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner