Výber SsFZ víťazom turnaja regionálnych výberov do 14 rokov

Posledná aktualizácia 22.9.2019 10:36

SENEC (SFZ) - V dňoch 16.-18.9. sa na ihriskách v Senci a Pezinku odohral turnaj regionálnych výberov do 14 rokov (r. 2006), prvenstvo si odnáša výber SsFZ.

VÝSLEDKOVÁ ČASŤ:

Pondelok - 16.9.2019 – NTC Senec  

BFZ - VsFZ  1:3 (0:1)
Góly: Želipský - Stoják 2, Lopušek

SsFZ – ZsFZ 3:0 (1:0)
Góly: Dikoš 2, Šarudi

Utorok - 17.9.2019 – Pezinok

SsFZ - BFZ 1:2 (0:1)
Góly: Chlebko - Varga, Gašpar

VsFZ - ZsFZ 1:0 (0:0)
Gól: Skalka

Streda 18.9.2019 – NTC Senec

VsFZ - SsFZ 0:3 (0:3)
Góly: Chlepko, Dikoš, Ádám

ZsFZ – BFZ 2:0 (0:0)
Góly: Kuruc, Bucheň

VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH JEDNOTLIVCOV:

Najlepší brankár: Jakub Jokl (SsFZ)
Najlepší defenzívny hráč: Faško Šimon (SsFZ)
Najlepší ofenzívny hráč: Adamkovič Denis (ZsFZ)
Najlepší strelec: Dikoš Samuel (SsFZ)

KÁDRE TÍMOV:

VÝBER BFZ:

BRANKÁRI: Artur Vydarený (ŠK Slovan Bratislava), Samuel Smieško (FK Inter Bratislava)
HRÁČI: Tomáš Jurišta, Max Dugovič, Jozef Kováč, Róbert Tománek, Dominik Želipský, Juraj Kuchta, Samuel Murár, Martin Klaučo, Teodor Gašpar (všetci ŠK Slovan Bratislava), Michal Meško, Tomáš Zajac (obaja FK Inter Bratislava), Nino Žiga, Matúš Mravec, Patrik Kajaba, Richard Gránsky, Ján Varga (všetci FC Petržalka), Mikuláš Józsa, Maxime Denko (obaja FKM Karlova Ves)
TRÉNERI: Attila Illés, Maroš Skovajsa  

VÝBER ZsFZ:

BRANKÁRI: Ľudovít Kocsis (FK DAC 1904 Dunajská Streda), Alex Húdok (AS Trenčín)
HRÁČI: Marek Rehák (FK Senica), Patrik Ďurža, Jakub Ragan, Dominik Samuhel, Nikolas Kapuš, Dávid Straka (všetci AS Trenčín), Šimon Ďuriš, Adrián Lutka (obaja FC Baník Prievidza), Lajos Szücs, Šimon Oros, Maté Pákozdi (všetci FK DAC 1904 Dunajská Streda), Lukáš Beňo, Mário Henyig, František Kóša, Patrik Kuruc (všetci FC Nitra), Alex Bucheň, Lukáš Hitka (obaja ViOn Zlaté Moravce), Denis Adamkovič (FC Spartak Trnava)
TRÉNERI: Milan Spurný, Tadeáš Nechala  

VÝBER SsFZ:

BRANKÁRI: Jakub Jokl (MŠK Žilina), Samuel Hostačný (Akad. Juventus Žilina)
HRÁČI: Teo Staník, Róbert Dolník, Samuel Dikoš, Tobias Horvát, Marek Filo, Peter Šinko, Samuel Šarudi, Nikolas Morgoš (všetci MŠK Žilina), Marek Žáčok, Peter Majerčík (obaja MFK Ružomberok), Matej Bartoš (MFK Zvolen), Samuel Chlepko, Oliver Smik (obaja MŠK Fomat Martin), Šimon Faško (FK Železiarne Podbrezová), Nikolas Ádám (MŠK Rimavská Sobota), Sebastián Fronko, Róbert Petruška, Samuel Bohunčák (všetci MFK Tatran Liptovský Mikuláš)
TRÉNERI: Patrik Müller, Martin Repaský 

VÝBER VsFZ:

BRANKÁRI: Matúš Kuruc (1. FC Košice), Martin Teleha (MFK Snina)
HRÁČI: Samuel Vasko (MFK Snina), Alex Gduľa, Lukáš Klima (Partizán Bardejov), Alex Dovičák, Oliver Stoják, Samuel Šlosár, Simon Goga (1. FC Tatran Prešov), Martin Gonda, Samuel Hasaj (FK Spišská Nová Ves), Tomáš Balog (Slavoj Trebišov), Martin Bukovinský, Dávid Žmijovský (FK Poprad), Jakub Oráč, Rastislav Skalka (MFK Zemplín Michalovce), Samuel Komarek, Peter Bojčík (1. FC Košice), Daniel Lopušek, Nikolas Dagnoli (FK Poprad)
TRÉNERI: Marcel Nemčík, Pavol Kubus 


Peter Zeman
Značky
Autor
Peter Zeman
Súťaž
TurnajRegionálnychVýberovU14
keywords
NTC Senec
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.