SR 19 – Zaslúžené víťazstvo v krajine tisícich jazier

Posledná aktualizácia 07.9.2019 09:39
autor: MICHAL VENGLOŠ, zdroj: SFZ

SAUVO (SFZ) – V prvom zápase novej sezóny vyhrala slovenská devätnástka po presvedčivom výkone vo Fínsku nad domácim výberom 1:0.
Kľúčom k dobrému výsledku bola absolútna koncentrácia všetkých aktérov na dianie na ihrisku. Hráči dobre reagovali na herné situácie, umne využívali priestor a tlačili sa pred súperovu bránu. Čistú príležitosť sme mali už do prestávky, domáci brankár Sinisalo však inkasoval až v II. polčase. Fíni sa cez našu obranu a pozorného Reháka nepresadili a tak bol prvý krok tímu v tejto kategórii víťazný.

FÍNSKO 19 – SLOVENSKO 19 0:1(0:0)
Gól:
52. Myslovič.
ŽK: Lichý.
Rozhodoval: Salo (Fínsko).
SLOVENSKO 19: Rehák – Tandara, Malý, Obert, Tóth – Bašista, Lichý, Myslovič – Ďatko, Iľko (85. Bobček), Bari (87. Gembický). Tréner: Albert Rusnák.

HLAS PO ZÁPASE
ALBERT RUSNÁK (tréner Slovenska 19): “Zaslúžené víťazstvo. Mužstvo pôsobilo kompaktne a organizovane. V prvom polčase nám síce chýbala presnosť vo finálnych prihrávkach, ale darilo sa nám vyvíjať tlak na domácich, čo nám prinieslo aj gólovú príležitosť. V druhom polčase sa náš herný prejav ešte zlepšil a dokázali sme sa gólovo presadiť.“

10.10.2018 15:20

SR 19 – Tréner Rusnák: V zápasoch, ktoré vyhrávame, chceme vyhrať, v ktorých prehrávame, chceme vyhrať

14.9.2018 12:05

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.