Ženská devätnástka deklasovala Kazachstan 6:0

Pondelok, 7.7.2014 22:00 | Posledná aktualizácia 11.10.2017 13:24

BELTINCI (SFZ) - V druhom stretnutí na turnaji UEFA Development Tournament v Slovinsku zdolali zverenky trénera Petroviča rovesníčky z Kazachstanu vysoko 6:0

Po včerajšej prehre s Maďarskom 0:2 zaznamenali hráčky nášho tímu prvé víťazstvo a tri body do tabuľky po víťazstve 6:0 nad Kazachstanom. Prvý gól vsietila v 15. minúte obrankyňa Unionu Nové Zámky Stephanie Deszátová, na polčasových 2:0 zvyšovala v poslednej minúte prvej časti Monika Havranová.

V druhom polčase dostala príležitosť v zápase striedajúca Martina Švecová a už po štyroch minútach pobytu na ihrisku sa zapísala do streleckej listiny. V 61. minúte tá istá hráčka zvyšovala už na 4:0 a jednoznačné víťazstvo našich dievčat korunovala piatym a šiestym gólom v závere stretnutia Michaela Moťovská.

Zajtra je na programe deň voľna, v poslednom stretnutí sa stretne náš tím vo švrtok (10.6) o 11:00 proti domácemu Slovinsku.

Slovensko WU19 - Kazachstan WU19 6:0 (2:0)

Góly: 15. Deszátová, 40. Havranová, 44., 61. Švecová, 65., 80+2. Líšková
ŽK: 50. Moťovská

SR WU19: Chládeková - Juríková, Deszátová, Moťovská, Szalaiová - Vojtekova - Havranová (54. Mazurová), Líšková, Chrenková (54. Čahojová), Tóthová (64. Lukčíková) - Kristeková (41. Švecová)